Vārda dienu svin: Austris / 22.01.2019

booked.net

Jaunumi

Projekta “Viss sākas ar pirmo soli” koordinatoru sanāksme

00No 26. līdz 28.februārim Austrijas pilsētā Laa notika Erasmus+ programmas starpskolu stratēģiskās partnerības projekta “Everything begins with the first step” (Viss sakas ar pirmo soli) koordinatoru sanāksme, lai tiktos ar projekta partneriem un turpinātu projekta īstenošanu, vienojoties ar sadarbības partneriem par atbildību sadalīšanu projektā un strādātu pie projekta aktivitātēm, rezultātu izplatīšanas. Uz viesmīlīgo Austrijas pilsētu, kas atrodas uz robežas ar Čehiju, bija ieradušās visas partnervalstis - Itālija, Portugāle, Turcija, Rumānija, Austrija un Latvija.
Tikšanās laikā tika izrunāts līdz šim projektā paveiktais un plānotas turpmākās mobilitātes - 2018.gada aprīlī uz Rumāniju ar skolēniem un septembrī partneri ieradīsies Ādažos, kur notiks projekta noslēdzošā tikšanās.
Vienojāmies, ka 3. projekta mācību brauciens ar skolēniem un skolotājiem notiks Brailā, Rumānijā, no 23.04.-27.04.2018. (neieskaitot iebraukšanas/izbraukšanas dienas). Ādažu vidusskolas pienākums ir piedalīties katrā mācību pasākumā ne mazākā sastāvā kā 1 pieaugušais un 4 skolēni.
Koordinatoru tikšanās laikā austriešu kolēģi bija noorganizējuši izsmeļošas un ar informāciju bagātas vizītes uz vietējiem uzņēmumiem - ūdens attīrīšanas staciju, Bioenerģijas staciju, vietējo Spa, kur tika skaidrots ūdens un enerģijas patēriņš un specifika, Vīnes lielāko un centrālo ūdens attīrīšanas centru, kur guvām padziļinātu informāciju un zināšanas par šo darbības sfēru un varējām vērot darbībā dažādas iekārtas, noskaidrojām ūdens un enerģijas patēriņus Austrijā.
Darbs skolā notika arī praktiski - austriešu skolēniem bija iespēja praktiski mācīties par Latvijas purviem Lindas Kalniņas vadītajā stundā “Ūdens Latvijā - purvi”. Tāpat dzirdējām austriešu skolēnu sagatavotos Zinātniski pētnieciskos darbus, kas veidoti šī projekta sakarā un iekļauj tēmas – ūdens, atkritumi, enerģija.   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search