Vārda dienu svin: Austris / 22.01.2019

booked.net

Jaunumi

Pasaku mēneša noslēguma prezentācija 2. klasēs

Proj 2kl 1 CopyProjekts “Pasaka” 2. klasēs noslēdzies. No vecmāmiņas pasakām līdz pat modernām un pašu sacerētām pasakām, pasakām angļu un krievu valodā – to visu šodien, 2. martā varēja redzēt mūsu skolas Zaļajā zālē. Uz skatuves kāpa 2. klašu skolēni, kuri projekta mēneša laikā gan iepazina, gan izpētīja un pat rakstīja savas pasakas. Padarīts liels un nopietns darbs. Balvā – balle “Karnevāls”.
Esam gandarīti par paveikto un ceram, ka tiksim galā arī ar citiem projektiem, jo pirmā pieredze jau iegūta.
2. klašu skolēni saka lielu paldies savām mūzikas skolotājām Indrai Pietkevičai un Andai Kļavei, angļu valodas skolotājai Ilzei Sticenko un savām klašu audzinātājām: Ingunai Tauriņai (2.a), Gundegai Kaugurei (2.b), Danijai Kundziņai (2.c), Annai Šiškovičai (2.d), Dacei Berķei-Bergai (2.e) un Lienei Klēverei (2.g).   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search