Vārda dienu svin: Dzelde, Zenta, Zelda / 15.08.2018

booked.net

Jaunumi

Pasaku mēneša noslēguma prezentācija 2. klasēs

Proj 2kl 1 CopyProjekts “Pasaka” 2. klasēs noslēdzies. No vecmāmiņas pasakām līdz pat modernām un pašu sacerētām pasakām, pasakām angļu un krievu valodā – to visu šodien, 2. martā varēja redzēt mūsu skolas Zaļajā zālē. Uz skatuves kāpa 2. klašu skolēni, kuri projekta mēneša laikā gan iepazina, gan izpētīja un pat rakstīja savas pasakas. Padarīts liels un nopietns darbs. Balvā – balle “Karnevāls”.
Esam gandarīti par paveikto un ceram, ka tiksim galā arī ar citiem projektiem, jo pirmā pieredze jau iegūta.
2. klašu skolēni saka lielu paldies savām mūzikas skolotājām Indrai Pietkevičai un Andai Kļavei, angļu valodas skolotājai Ilzei Sticenko un savām klašu audzinātājām: Ingunai Tauriņai (2.a), Gundegai Kaugurei (2.b), Danijai Kundziņai (2.c), Annai Šiškovičai (2.d), Dacei Berķei-Bergai (2.e) un Lienei Klēverei (2.g).   Foto

©2018 Ādažu vidusskola

Search