Vārda dienu svin: Dzelde, Zenta, Zelda / 15.08.2018

booked.net

Jaunumi

Latvijas skolu Ziemas Olimpiskajā festivālā

telsZiemas olŠodien, 2.martā Ērgļos sākās Latvijas skolu Ziemas Olimpiskais festivāls, kas pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu - 1456 skolēnus no 146 skolām. No Ādažu vidusskolas dalību festivālā pieteica 18 skolēni: Roberts Arnicāns (5.b), Agija Buliņa (10.b), Ance Buliņa (6.g), Paula Ķirkuma (4.g), Roberts Ķirkums (6.a), Kārlis Leiboms (12.b), Liene Līce-Līcīte (5.a), Artis Millers (12.a), Artis Možeiko (11.b), Edvards Mucenieks (12.a), Ričards Rītiņš (12.b), Mārtiņš Mārcis Rubenis (10.a), Patriks Stērninieks (11.a), Jānis Šalts (9.b), Anna Katrīna Tērauda (11.b), Toms Tretjakovs (12.b), Rūdolfs Arvīds Truls (9.a), Romāns Vizulis (11.b), lai pārstāvētu mūsu skolu kalnu slēpošanā, snovbordā, ziemas orientēšanās un ragaviņu sportā.Vēlam veiksmi sacensībās! Paldies skolotājam Raivim Paulam!

Liene Līce-Līcīte ziemas orientēšanās uz slēpēm jaunākajā grupā izcīnīja  sudraba medaļu! Liene Lice Līcīte

©2018 Ādažu vidusskola

Search