Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita / 18.09.2018

Karjeras attīstības atbalsta pasākums 2. klašu skolēniem “Kas es esmu, ko es varu un ko es protu?”

IMG 1 Copy3. un 4. aprīlī, lai izzinātu skolēnu intereses, spējas, talantus un attīstītu skolēnos sapratni par to, kas es esmu un kādai profesijai vairāk esmu piemērots, 2. klašu skolēniem notika karjeras attīstības atbalsta pasākums “Kas es esmu, ko es varu un ko es protu?”.
Ar metodes “Asociācijas ar dzīvniekiem” un ar spēles “Ja es būtu…” palīdzību katrs skolēns iepazina sevi un savas labās īpašības, iepazina citus nodarbību dalībniekus, mācījās apzināt savas prasmes un iemaņas, lai darītu to, kas visvairāk patīk. Nodarbībā katrs varēja pasapņot par savu sapņu profesiju, savu sapni uzrakstīt, padomāt par to un klusībā vēlēties, lai tas piepildās.
Paldies biedrības “Alternatīvā Attīstība” un projekta “Dari Latvijai” radošajai komandai mg. psych. Ingai Bitei un Mg. pedagoģijā Ērikai Leisai par saturīgajām un interesantajām nodarbībām!
Lai piepildās nodarbību vadītāju vēlējums:”Lai veicas dzīvē sasniegt izsapņoto un iecerēto!”   Foto