Vārda dienu svin: Aleksejs, Aleksis / 17.07.2018

Karjeras attīstības atbalsta pasākums 4.abcdegl un 3.d klašu skolēniem “Mērķu plānošanas stunda”

ML karj 14. un 6. aprīlī, 4.abcdegl un 3.d klašu skolēniem notika praktiska nodarbība karjeras izglītībā "Mērķu plānošanas stunda" kuru vadīja biedrības “Jauniešu akadēmija Pacelt Pasauli" pārstāvji.
Nodarbības mērķis bija palīdzēt skolēniem skaidrāk apzināties savus talantus, apgūt mērķu plānošanas tehniku un ieraudzīt, ko nepieciešams darīt jau skolas laikā, lai tuvotos savai izvēlētajai nākotnes profesijai.
Skolēni tika iepazīstināti ar teorētisko mērķu plānošanas tehniku un rīkiem, kā arī virzīti domāt par savu nākamo profesiju, apzinoties savas dotības un intereses. Ar izvirzāmo jautājumu paraugiem, skolēni tika sagatavoti mērķu kartes praktiskai veidošanai. Skolēni praktiski izstrādāja savu personīgo mērķu karti! Lai piepildās sapņi un saglabājas mērķtiecīga virzība uz savu mērķu sasniegšanu!! Paldies treneriem par stundu!!!   Foto