Vārda dienu svin: Dzelde, Zenta, Zelda / 15.08.2018

booked.net

Jaunumi

Veselību veicinošas nodarbības – radošās darbnīcas “Veselīgs uzturs”

IMG 8190 Copy6. aprīlī 5.a un 5.d klases zēniem radošā darbnīca “Veselīgs uzturs: plašas izvēles iespējas”. Nodarbību vadīja sertificēta uztura speciāliste Svetlana Aleksejeva, kura vienkāršā, zēniem saprotamā valodā izskaidroja veselīga uztura nozīmi cilvēka dzīvē. Nodarbības laikā izveidojās dialogs, prezentācijas laikā ļoti interesanti tika parādīts cik vienkārši katram veidot un pārliecināties par sava uztura daudzveidību. Uztura speciālistes ieteikums – visvērtīgākie augļi un dārzeņi ir svaigi, vietējie un sezonālie. Nodarbības praktiskajā daļā zēni gatavoja salātus un maizītes. Protams, tas aizrāva visvairāk. Degustējot pagatavotos ēdienus, zēni bija pārsteigtas par to cik garšīgs var būt veselīgs ēdiens. Rūpēsimies par savu veselību, ēdīsim veselīgi!   Foto

©2018 Ādažu vidusskola

Search