Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita / 18.09.2018

booked.net

Jaunumi

Projekts "Lokalne skarby - dziel się tym, co najlepsze" – “Vietējie dārgumi – dalīsimies ar labāko”

Local 1Ādažu vidusskola piedalās Erasmus+ projektā "Lokalne skarby - dziel się tym, co najlepsze" (Vietējie dārgumi – dalīsimies ar labāko). Projekts "Lokalne skarby - dziel się tym, co najlepsze" tik īstenots no 2017.gada 1.septembra līdz 2020.gada 31.augustam.
Pēc 6 mēnešu ilga konkursa zināmi 9 skolēni, kuri jūnijā brauks uz uz Portugāli. Tie ir: Linda Līdaka (10.a), Elizabete Stefānija Zinare (10.a), Keila Kudiņa (11.a), Diāna Gilova (11.a), Patriks Stērninieks (11.a), Anna Katrīna Tērauda (11.b), Artis Možeiko (11.b), Kārlis Induss (11.b) un Romāns Vizulis (11.b). Skolēniem būs kolosāla iespēja nedēļu dzīvot portugāļu viesģimenēs un piedalīties dažādos aizraujošos pasākumos. Apsveicam!
Mūsu skolā projektā aktīvi iesaistījās vairāk nekā 40 skolēni, kuri veidoja video materiālus un prezentācijas par Ādažu vidusskolu un tās vēsturi, Ādažu novadu, Rīgu un Latviju, piedalījās projekta logo izstrādē, skype konferencē, Ziemassvētku apsveikumu izveidē, ka arī Ziemassvētku dziesmu izpildīšanā.
Visas projekta dalībvalstis: Polija, Portugāle, Rumānija, Grieķija un Latvija aktīvi iesaistītās projekta aktivitātēs un pasākumos. Koordinē procesu Polija. Latvijas pienākums ir izveidot, administrēt un regulāri atjaunot projekta grupu Facebook vietnē. Polija ir atbildīga par projekta mājas lapas izveidi. Grieķija – par Skype konferenču norisēm. Rumānija – par projekta dalībnieku aptauju veidošanu. Portugāle – par projekta dalībnieku vēlmju un apmierinātības novērtēšanu.   Foto
Projekta rezultātus un materiālus var apskatīt: https://www.facebook.com/groups/452650405135872

©2018 Ādažu vidusskola

Search