Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita / 18.09.2018

booked.net

Jaunumi

Latvijas Skolu Orientēšanās kauss

IMG 20180412 WA000011.aprīlī Brīvdabas muzejā ar labiem panākumiem Latvijas Skolu Orientēšanās kausā startēja Ādažu vidusskolas Tūrisma pulciņa (vadītāja - Eva Jākobsone) un Orientēšanās pulciņa (vadītāja - Tamāra Kosmačeva) skolēni. 90 skolu konkurencē Ādažu vidusskola izcīnīja augsto - 7. vietu.
http://www.smeceressils.lv/rezultati/skolu_kausa_2018_kopvertejums.pdf
Dalība notika 5 vecuma grupās, startējot zēniem un meitenēm atsevišķā vērtējumā. 12 labākie katrā vecuma grupā kvalificējās pusfināla skrējienam. No Ādažu vidusskolas to paveica 6 skolēni- Paula Ķirkuma (4.g), Liene Līce Līcīte (5.a), brāļi Roberts Arnicāns (5.b) un Pēteris Arnicāns (3.l), Daņila Gaļejevs (4.d) un Roberts Kristapaitis (3.b).
Pēc sacensību noteikumiem- 6 labākie pusfināla rezultātu īpašnieki kvalificējas finālam un izcīnīja individuālā vērtējuma godalgas. No 5 mūsu skolas dalībniekiem, kas nokļuva finālā - 4 kāpa uz goda pjedestāla!!! Paulai Ķirkumai (4.g)- 1.vieta, Lienei Līcei-Līcītei (5.a)- 2. vieta. Brāļiem Pēterim (3.l) un Robertam (5.b) Arnicāniem- 2.vietas savās vecuma grupās! Apsveicam skolēnus!! Paldies pulciņa skolotājām!!!   Foto
Rezultātus var apskatīt: https://skolukauss.lof.lv/nolikums-2018/

©2018 Ādažu vidusskola

Search