Vārda dienu svin: Dzelde, Zenta, Zelda / 15.08.2018

booked.net

Jaunumi

Tūrisma pulciņa dalībnieku starti turpinās brīvā dabā!

IMG 1 Copy21.-22. aprīlī- Ropažos, notika Rīgas skolēnu pils 30. sporta tūrisma sacensības, kas reizē deva ieskaiti Latvijas kausa 2.posma vērtējumā.
Ar labiem panākumiem startēja abas komandas.
6.-7.klašu grupu pārstāvēja Annija Ābele (7.b) un Roberts Ķirkums (6.a). Kontroles Kombinētajā Pārgājienā (aptuveni 6 km), kurā bija jāveic tūrisma tehnikas un orientēšanās uzdevumi- tika iegūta 1.vieta. Arī otrās dienas – tūrisma tehnikas trasē- Annijai- 1.vieta. Abu dienu kopvērtējumā- 1.vieta.
Jaunākā komanda, 2006.g.dzimušie un jaunāki- pirmās dienas startā- 3.vieta, otrajā distancē- 5.vieta, kopvērtējumā- ceturtie! Dalībnieki- Adrians Gudermanis (4.b), Marta Luīze Jurgevica(5.e), Marta Lauska(4.c) un Rūta Zālīte(4.e).   Foto
Paldies tūrisma pulciņa skolotājai Evai Jākobsonei.

©2018 Ādažu vidusskola

Search