Vārda dienu svin: Dzelde, Zenta, Zelda / 15.08.2018

booked.net

Jaunumi

Aicinām iesaistīties Latvijas skolu jaunatnes foto konkursā "Mana zeme skaistā"!

Latvijai100Aicinām Ādažu vidusskolas skolēnus iesaistīties Latvijas valsts simtgades svinībām veltītajā projektā - Latvijas skolu jaunatnes foto konkursā "Mana zeme skaistā"!
Konkursa mērķa auditorija ir Latvijas novadu un pilsētu skolu skolēni no 1. - 12.klasei. Projekta tēma ir saistīta ar Latvijas skolu jaunatnes piederības sajūtas stiprināšanu un mīlestību pret savu zemi. Skolēni, fotografējot sev apkārt redzamo dzimtenes skaistumu, iemūžinās to attēlos, tādējādi parādot sev, savai ģimenei un sabiedrībai, cik skaista ir Latvijas daba, tradīcijas un kultūra. Redzot, savas valsts skaistumu, skolēni jutīsies piederīgāki savai dzimtenei un vairāk to cienīs un saudzēs.
Skolēnu labākie darbi tiks apbalvoti un izstādīti izstādē, tā radot skolā valsts svētku noskaņu.
Konkursa darbu iesniegšanai kodus var saņemt pie klases audzinātāja un darbu ievietot projekta interneta vietnē www.manazemeskaista.lv. Projekta mājas lapas apmeklētājiem būs iespēja nobalsot par labākajiem attēliem.
Lai veicas!

©2018 Ādažu vidusskola

Search