Vārda dienu svin: Dzelde, Zenta, Zelda / 15.08.2018

Karjeras attīstības atbalsta pasākums 10. un 9.klašu skolēniem “Manai personībai piemērotākā darba nozare”

ML 1ML 22018.gada 24. un 25.aprīlī Ādažu vidusskolā 10.ab un 9.abcde klašu jauniešiem notika nodarbība “Manai personībai piemērotākā darba nozare”.
Pasākumā jaunieši veica individuālo darbu uz īpaši izstrādātām testa formām. E.Šteins “Karjeras enkuri” – tests paredzēts indivīda konkrētās karjeras virzības un tās izteiktības pakāpes noteikšanai. 10 dienu laikā katram pasākuma dalībniekam tiks izsniegti testa rezultāti (PDF) papīra formā par viņa personības piemērotību profesijai vai darba nozarei.
Personības izaugsmes treniņa laikā jaunieši veica pašnovērtējumu uz īpaši sagatavotām darba lapām un saņēma atgriezenisko saiti pašnovērtēšanas darba apkopojumu par  paveikto.
Izprotot to, kas mūs motivē visvairāk – prieks un socializācija, palīdzēšana citiem, fakti un cipari vai izaicinājums – mēs varam noskaidrot savas personības un temperamenta tipu. Mēs visi esam kā dārgakmeņi, tikai ļoti dažādi – safīri, pērles, smaragdi un rubīni, visi esam vērtīgi, sev un sabiedrībai tik nepieciešami, tāpēc veiksmīgas karjeras veidošanai jāmācas pareizi komunicēt.
Personības izaugsmes treniņa laikā katrs dalībnieks noskaidroja savas  komunikācijas veidu un saņēma rekomendācijas saskarsmes prasmju pilnveidošanai, lai turpmāk varētu veidot veiksmīgu karjeru.
Paldies 10.a, 10.b, 9.a, 9.b, 9.c, 9.d un 9.e klases jaunieši saka personīgās izaugsmes trenerei, klīniskajai psiholoģei un lektorei Ingai Bitei par interesanto un lietderīgo personīgas izaugsmes treniņu.