Vārda dienu svin: Dzelde, Zenta, Zelda / 15.08.2018

booked.net

Jaunumi

LJBL čempionāta laureāti Ādažu vidusskolas jaunieši

Adazi U15 1Adazi U15 2

LJBL čempionāta laureāti Ādažu vidusskolas jaunieši
Svētdien, 6. maijā Latvijas Jaunatnes basketbola līgas Sportland U15 grupas finālturnīrā Ogrē notika finālspēles. Ādažu basketbolisti trenera Aigara Neripa vadībā spēlēja finālā un uzvarēja! Fantastisks panākums!! Ādažu jaunie basketbolisti U15 grupā izcīnīja zelta godalgu Latvijas Jaunatnes Basketbola līgas spēlē!!!
Komandā Ādažu vidusskolas skolēni: Mārtiņš Didzis Gailis (8.a), Mārtiņš Bumbieris (8.g), Artūrs Valtmanis (8.g), Mārcis Pāvulītis (8.b), Rihards Nils Vāvers (8.g), Markuss Kaminskis (8.g), Klāvs Gailītis (8.a), Gundars Gulbis (8.a), Haralds Mārtiņsons (8.a), Valters Briedis (8.a), Edijs Endijs Eglītis (7.a), Deivids Jansons (7.c), Ričards Linde (8.a). Apsveicam un lepojamies!!! Lai panākumi turpinās!!!

http://basket.lv/ljbl/u-15-2003-sportland/puisi-superliga3/ljbl-finali2018-sportland-u15-grupa-uzvar-adazu-puisi-4797

©2018 Ādažu vidusskola

Search