Vārda dienu svin: Dzelde, Zenta, Zelda / 15.08.2018

booked.net

Jaunumi

9. maijā - Eiropas eksāmens

IMG 7965IMG 7966IMG 7967IMG 7968Eiropas eksāmens notiek ik gadu 9. maijā no plkst. 8:00 līdz 21:00, tiešsaistē mājas lapā www.esmaja.lv  Eksāmenu var kārtot ikviens interesents, atbilstoši savai vecuma grupai: 5.-6.klase, 7.-9.klase, vidusskola vai pieaugušie. Eiropas eksāmens ir 20 interesantu jautājumu kopa par dzīvi Latvijā, Eiropā un mūsu katra aktīvo pozīciju savas dzīves veidošanā. Dalība eksāmenā ne tikai apliecina mūsu izpratni par Latviju kā Eiropas daļu un parāda, ka jūtam sevi kā Eiropas iedzīvotāju, bet arī ļauj pārbaudīt zināšanas, izpratni un pilnveido to, mudinot aizdomāties par kopsakarībām, izmantojamām iespējām.
Arī Ādažu vidusskola tika pieteikta dalībai Eiropas eksāmenā un šodien to kārtoja 5. -12. klašu skolēni. Ja Tu nebiji starp tiem, kas piedalījās eksāmena kārtošanā, tad Tev ir iespēja to izdarīt līdz plkst. 21.00 www.esmaja.lv Piedalies Eiropas eksāmenā! Lai veicas!

©2018 Ādažu vidusskola

Search