Vārda dienu svin: Dzelde, Zenta, Zelda / 15.08.2018

booked.net

Jaunumi

Mācību ekskursija – pārgājiens uz Ādažu poligonu “Iepazīstam aizsardzības nozari”

20180510 102155 Copy10. maijā uz Ādažu poligonu, lai uzzinātu vairāk par Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem un NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupu, un to uzdevumiem, devās 1.g, 3.e, 3.g, 4.b, 4.g, 4.l, 6.g, 7.c, un 8.a klašu skolēni. Skolēniem bija iespēja tikties ar karavīriem, kā arī aplūkot militāro tehniku un ekipējumu. Bija iespēja pārbaudīt savu fizisko sagatavotību un iepazīties ar pirmās palīdzības sniegšanu. Diena bija interesanta un piepildīta. Tā bija brīnišķīga iespēja komunicēt ar cittautiešiem, saprasties. Pasākuma laikā skolēni guva lielāku izpratni par aizsardzības nozari un karavīru dienestu. Paldies Aizsardzības ministrijai par doto iespēju. Foto

©2018 Ādažu vidusskola

Search