Vārda dienu svin: Dzelde, Zenta, Zelda / 15.08.2018

Dalība “Jauno satiksmes dalībnieku forumā - 2018!”

IMG 7969 Copy

10. maijā uz Biķernieku komplekso sporta bāzi devās 32 Ādažu vidusskolas 4. – 5. klašu skolēni, lai piedalītos CSDD rīkotajā konkursā jaunajiem un topošajiem velosipēdistiem “Jauno satiksmes dalībnieku forumu – 2018”!.
Konkursā no skolas bija pieteiktas un piedalījās 8 komandas:
“Ādaži-4.A”: Laura Ozola (4.a), Laura Reinberga (4.a), Rauls Ukins (4.a), Ernests Brigmanis-Briģis (4.a);
“Ādaži-4.C&4.A”: Martins Jānis Lapkovskis (4.c), Marta Lauska (4.c), Endijs Ralfs Želubovskis (4.c), Marta Gapejeva (4.a);
“Ādaži-4.A&4.E”: Nata Loreta Simsone (4.a), Kārlis Spilbergs (4.a), Alise Šnepste (4.e), Edvards Zalužinskis (4.e);
“Ādaži-4.E”: Ričards Vēveris (4.e), Ralfs Celmiņš (4.e), Paula Anna Ambaine (4.e), Emīlija Krjukova (4.e);
“Ādaži-4.G”: Lūcija Bojāre (4.g), Paula Ķirkuma (4.g), Ralfs Savins (4.g), Aleksis Savļaks (4.g);
“Ādaži-4.L”: Katrīna Druviete (4.l), Petra Spickus (4.l), Miķelis Šūmanis (4.l), Raivo Serģis (4.l);
“Ādaži-4.G&4.L”: Gabriela Leonoviča (4.g), Kristers Henilans (4.g), Roberta Ozoliņa (4.l), Krišjānis Stāks (4.l);
“Ādaži-5.E&4.A”: Signe Zvirbuls (5.e), Marta Luīze Jurgevica (5.e), Alvis Stonka (5.e), Valters Volkolakovs (4.a).
Visi mūsu skolēni jau ir pilntiesīgi ceļu satiksmes dalībnieki, jo ir nokārtojuši velosipēdu vadītāja kvalifikācijas eksāmenu un saņēmuši velosipēda vadītāja apliecību. Lai paaugstinātu skolēnu zināšanu līmeni satiksmes drošības jautājumos un ceļu satiksmes noteikumos, pirmās palīdzības sniegšanā cietušajam, velosipēdu tehniskā stāvokļa pārbaudes jautājumos, kā arī pilnveidotu velosipēdu vadīšanas meistarību sarežģītās situācijās uz ceļa, lai samazinātu ceļu satiksmes negadījumu skaitu un veidotu skolēnos pareizas uzvedības iemaņas, taktisku un iejūtīgu attieksmi pret citiem satiksmes dalībniekiem, Forumam nopietni gatavojās, visi 4. klašu skolēni. Uz Forumu devās zinošākie, drošākie un uzņēmīgākie. Gaidām rezultātus un lielu paldies sakām skolotājai Evai Jākobsonei par skolēnu gatavošanu konkursam.
Ieguvēji ir visi! Skolēni gandarīti par sacensībām, par saņemto Atzinības rakstu un īpašo T-kreklu.
Lai droša pārvietošanās ar velosipēdu!!! Foto