Vārda dienu svin: Dzelde, Zenta, Zelda / 15.08.2018

booked.net

Jaunumi

Mātes un Ģimenes diena

IMG 8370Kad neprātīgi zied ievas, un Latvijā pavasaris ir atnācis uz palikšanu, ir klāt paši sirsnīgākie gada svētki - Mātes un Ģimenes diena.
Mēs svinam šodien, 11. maijā. Skolā. Visi kopā, jo ikviena ģimene ir cieši saistīta ar izglītības iestādi, un veidojas tradicionālais trijstūris ar bērnu trijstūra virsotnē, un šī zīme latviešu mitoloģijā pazīstama kā Debesu vai Dieva zīme.
Viena no svarīgākajām 21. gadsimta prasmēm ir prasme darboties komandā. Mums skolā ir jāmāca un jāmācās sadarboties. Un šodien sadarbojoties esam kopīgi izveidojuši svētku koncertu, un tāpēc - svinēsim kopā – sadejosimies, sadziedāsimies, sasmaidīsimies!
Gaišus un priecīgus svētkus visiem!  Foto

©2018 Ādažu vidusskola

Search