Vārda dienu svin: Dzelde, Zenta, Zelda / 15.08.2018

Skola 2030. Ieviešanas seminārs.

IMG 20180509 0847112017./2018. mācību gadā Ādažu vidusskola, iesaistoties VISC projektā “Kompetenču pieeja mācību saturā (SKOLA 2030)” , īstenoja Sadarbības un līdzdalības caurvijas aprobāciju.
Visa mācību gada garumā skolas komandas - vadības komanda, sākumskolas, pamatskolas un vidusskolas skolotāju komandas - apmeklēja mācības, apguva teorētiskas zināšanas, izzināja citu skolu pieredzi, dalījās ar savas labās prakses piemēriem un, mācību stundās organizējot grupu darbu, veicināja skolēnu sadarbības prasmju attīstību.
2018. gada 9. maijā projekta ietvaros Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskajā centrā tika organizēts Ieviešanas seminārs, kurā līdzdarbojās visas Rīgas reģiona pilotskolas, daloties pārmaiņu ieviešanas pieredzē stendu prezentācijās un meistarklašu darbā. Katrai pilotskolai bija dots uzdevums uzaicināt pārstāvjus no kaimiņu novadu skolām, kas nav iesaistītas projektā, un mūsu skola uzaicināja kolēģus no Sējas pamatskolas un Zvejniekciema vidusskolas.
Gatavojoties semināram, katrai skolas komandai vajadzēja izveidot stendu, kur atspoguļot mācību gada paveikto. Seminārā Ādažu vidusskolu pārstāvēja un stendu prezentācijā iepazīstināja ar paveikto skolas direktore un direktores vietnieces – Anita Rubene un Liāna Pumpure, kā arī fizikas skolotājs Raivis Pauls – viņš arī projekta SKOLA 2030 koordinators skolā.
Semināra otrajā daļā bija iespēja piedalīties divās dažādās meistarklasēs - skolas direktore un direktores vietnieces iepazinās ar citu skolu (Rīgas Teikas vidusskolas, Mārupes vidusskolas, Salaspils 2. vidusskolas, Siguldas pilsētas vidusskolas, Aizkraukles novada vidusskolas u.c. izglītības iestāžu) labās prakses piemēriem, savukārt Raivis Pauls vadīja meistarklases citu skolu pārstāvjiem.   Foto