Vārda dienu svin: Dzelde, Zenta, Zelda / 15.08.2018

booked.net

Jaunumi

Atkārtots CSDD eksāmens CSN velosipēda vadītāja apliecības iegūšanai

IMG 858516. maijā veiksmīgi CSDD eksāmenu CSN nokārtoja vēl 11 4. klašu skolēni, 6 5.-7. klašu skolēni un 28 3. klašu skolēni, tas nozīmē to, ka 206 Ādažu vidusskolas skolēni šajā pavasarī būs ieguvuši velosipēda vadītāja apliecību un uz skolu varēs doties ar ekoloģisku transporta līdzekli - velosipēdu, kura izmantošanas priekšrocības ir svaigs gaiss, fiziskas aktivitātes un neierobežots transporta atiešanas laiks. Apsveicam jaunos ceļu satiksmes dalībniekus! Esiet zinoši, droši un uzmanīgi!! Visiem skolēniem, kuriem kādu iemeslu dēļ nav velosipēda vadītāja apliecība un kuri vēlas kārtot eksāmenu, tāda iespēja būs 23. maijā. Lūdzu gatavojieties eksāmenam un līdz 21. maijam piesakieties pie direktora vietnieces izglītības jomā audzināšanas darbā Anitas Milancejas. Vēlam veiksmi!!! Paldies CSDD sabiedrisko attiecību speciālistei Valdai Kjasperei par veiksmīgu sadarbību un atsaucību!!!!!

©2018 Ādažu vidusskola

Search