Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita / 18.09.2018

booked.net

Jaunumi

Karjeras izglītības attīstības atbalsta pasākums “Es – savas dzīves kapteinis!”

Karj 1karj 222. un 23. maijā 8.abcdeg klašu skolēniem notika personīgās izaugsmes trenera vadītas nodarbības “Es – savas dzīves kapteinis!”. Nodarbības laikā skolēni tika iesaistīti diskusijās un praktiskā darbā.
Nodarbības laikā skolēni uzzināja: Pieredzes stāsts. Mans apzinātais un neapzinātais dzīves ceļš, krustceles un lēmumi. Veiksmīgu cilvēku paradumi un kvalitātes. Kā zināt, ka esi “SAVAS DZĪVES KAPTEINIS”. Mērķi, lēmumi, procesi. Lēmumi par uzmanības noturēšanu ceļā uz saviem dzīves panākumiem.
Lai izdodas nospraust īsto mērķi, pieņemt pareizo lēmumu un noturēt uzmanību ceļā uz saviem dzīves panākumiem, sasniegt iecerēto! Paldies nodarbības vadītājai par dalīšanos pieredzē.

©2018 Ādažu vidusskola

Search