Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita / 18.09.2018

booked.net

Jaunumi

Ekskursijas uz Novikontas Jūras koledžu

20180522 140140No 21. maija līdz 25. maijam Ādažu vidusskolas 6.abcdeg un 7.abcd klašu skolēni devās ekskursijā uz Novikontas Jūras koledžu, lai iepazītu Jūras un jūrniecības profesijas. Skolēni iejutās kuģa kapteiņu, stūrmaņu un mehāniķu lomās, veicot dažādus praktiskus uzdevumus uz navigācijas un manevrēšanas simulatoriem. Meitenes un zēni iepazinās ar mācību programmu koledžā, un uzzināja par jūrniecības profesijām no jūrniekiem, kuri strādā Novikontas Jūras koledžā. Interaktīvā programma ļāva skolēniem ienirt gan mācību procesā, gan darba vidē uz kuģa. Viņi uzzināja, kā orientēties okeānā, izmantojot vismodernākos kuģu simulatorus, mēģināja glābt slīkstošu cilvēku aiz kuģa borta, sniegt pirmo palīdzību, saviem spēkiem pietauvot kuģi ostā, izvairīties no sadursmes ar citiem ūdens transporta līdzekļiem un šķēršļiem, dzēst ugunsgrēku un veikt daudz citu uzdevumu.   Foto

©2018 Ādažu vidusskola

Search