Vārda dienu svin: Austris / 22.01.2019

booked.net

Jaunumi

11. klašu skolēnu paveiktais darbs vizuālās mākslas stundās

IMG 8064 Copy11. klašu skolēniem viens no mācību uzdevumiem ir no mācību procesā veiktajiem darbiem izveidot nelielu izstādes darbu atlasi. Atlasot darbus ir jādomā par darbus vienojošu moto un darbu atlases koncepciju. Interesanti vērot kā pildot vienādus uzdevumus gala rezultāts katram autoram izveidojas savādāks. Protams nozīmīgs ir gan vārda izvēlētais fonts, gan dabu fons, gan radošā pieeja. Skolēni savos darbos izmantojuši dažādus motīvus - Āfrika, aborigēni, Hundetvasers, Pikaso, Purvītis, jūgendstils un kompozīcija ar šablonu. Mācību procesā tika izmantotas arī dažādas tehnikas - pasteļkrītiņi, zīmuļi, guašs, kolāža, jaukta tehnika, akvarelis, flomasteri, ogle.   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search