Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita / 18.09.2018

booked.net

Jaunumi

11. klašu skolēnu paveiktais darbs vizuālās mākslas stundās

IMG 8064 Copy11. klašu skolēniem viens no mācību uzdevumiem ir no mācību procesā veiktajiem darbiem izveidot nelielu izstādes darbu atlasi. Atlasot darbus ir jādomā par darbus vienojošu moto un darbu atlases koncepciju. Interesanti vērot kā pildot vienādus uzdevumus gala rezultāts katram autoram izveidojas savādāks. Protams nozīmīgs ir gan vārda izvēlētais fonts, gan dabu fons, gan radošā pieeja. Skolēni savos darbos izmantojuši dažādus motīvus - Āfrika, aborigēni, Hundetvasers, Pikaso, Purvītis, jūgendstils un kompozīcija ar šablonu. Mācību procesā tika izmantotas arī dažādas tehnikas - pasteļkrītiņi, zīmuļi, guašs, kolāža, jaukta tehnika, akvarelis, flomasteri, ogle.   Foto

©2018 Ādažu vidusskola

Search