Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita / 18.09.2018

booked.net

Jaunumi

“Ādažu izcilnieks” – pasākums 7. - 12. klašu skolēniem

Izcilnieks1. jūnijā Starptautiskajā Bērnu aizsardzības dienā Ādažos svinēja Bērnu svētkus un apbalvoja sekmīgākos Ādažu novada izglītības iestāžu skolēnus. Plkst. 19.00 Ādažu Kultūras centra Skatītāju zālē svinīgā atmosfērā tika godināti Ādažu novada izglītības iestāžu izcilākie skolēni un viņu skolotāji.
Naudas balva ir lieliska motivācija skolēniem ne vien čakli mācīties, bet arī piedalīties mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos un zinātniski pētniecisko darbu lasījumos. Skolēni tiek apbalvoti, sākot no 7.klases. Lai saņemtu apbalvojumu, skolēna vidējai atzīmei 7.-9.klašu grupā jābūt ne mazākai par 8,75 ballēm, bet 10.-12.klašu grupā ne mazākai par 8,5 ballēm.

©2018 Ādažu vidusskola

Search