Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita / 18.09.2018

booked.net

Jaunumi

12. klašu absolventi apbalvoti ar Ministru prezidenta atzinības rakstu

Min prez pateicKatru gadu Latvijas Republikas Ministru prezidents izsaka pateicību 12. klašu absolventiem, kuru liecībās mācību sasniegumu vērtējumi ir 8, 9, 10. Ar atzinības rakstiem tiek apbalvoti arī skolēni, kuri valsts mācību priekšmetu olimpiādēs izcīnījuši godalgotas vietas. Mēs lepojamies, ka šajā mācību gadā Ministru prezidenta Māra Kučinska atzinības rakstus par teicamām sekmēm saņēma Laine Helēna Bēriņa (12.b), Arleta Paula Bulāne (12.a), Kristīne Kurzemniece (12.b), Dinija Želve (12.a) un par iegūto atzinību krievu valodas valsts 22. olimpiādē Evelīna Vergeles (12.a).
Priecāsimies, ja piepildīsies Ministru prezidenta vēlējums absolventiem: “Lai izdodas īstenot radošas idejas izvēlētajā jomā, izmantot visas mūsdienu sniegtās iespējas un nest Latvijas vārdu Eiropā un pasaulē!”

©2018 Ādažu vidusskola

Search