Vārda dienu svin: Fricis, Vikentijs / 14.11.2018

Mobilitātes nedēļa 16.09.-22.09.2018.

IMG 9334 CopyMēs, Ādažu vidusskola, esam gan Veselību veicinoša skola, gan Ekoskola, gan viena no labākajām CSDD satiksmes drošības skolām Latvijā. Visiem mūsu skolas skolēniem, sākot no 5. klases un daudziem arī 4. klašu skolēniem, ir nokārtots eksāmens un saņemtas velosipēda vadītāja tiesības, jo izdevīgāk labos laika apstākļos ceļu uz skolu mērot ar velosipēdu, ko skolēni arī dara. Kā saka skolēni – svaigs gaiss, kustības, nesekošana autobusu atiešanas laikiem un skaistais rudens dabas baudījums ir to vērts!
Paldies biedrībai “Ādaži velo”, kuri 21. septembrī rada iespēju ierasties pie skolas un sniegt konsultācijas un labus, noderīgus padomus mūsu velosipēdistiem. Jā, ir svarīgi pareizi novietot un pieslēgt velosipēdu stāvvietā, svarīgi ir izvēlēties pareizu atslēgu. Paldies par iespēju iepazīt novada velo maršrutus.
Šodien, 21. septembrī daudzu klašu skolēni devās pārgājienos gan kājām, gan ar velosipēdu un ekskursijās. Lai piepildīta un pozitīviem iespaidiem bagāta diena!   Foto