Vārda dienu svin: Fricis, Vikentijs / 14.11.2018

Olimpiskā diena 2018

IMG 9358 Copy

21. septembris – “Olimpiskā diena 2018” Ādažu vidusskolā. Brīnišķīgs laiks, jauks noskaņojums un prieks par iespēju aktīvi pavadīt dienu vienoja visus skolēnus un skolas darbiniekus. Diena sākās aktīvi ar kopīgu rīta vingrošanu, ar uzmundrinošiem skolas direktores Daces Dumpes un Sporta centra vadītāja Pētera Slukas vārdiem. Kustības – veselība, kustības – prieks!
Pēc kopīga rīta vingrošanas aktivitātes “lādiņa” skolēni pa klašu grupām devās uz sporta sacensību un aktivitāšu vietām.

1. klases – fotoorientēšanās apkārt skolai, atjautības uzdevumi, radošais zīmējumu konkurss
2. klases – stafetes, atjautības uzdevumi, radošais zīmējumu konkurss
3. klases – stafetes, zīmējumu konkurss, radošais zīmējumu konkurss