Vārda dienu svin: Austris / 22.01.2019

Traumatisma profilakses seminārs - nodarbība 2. klašu skolēniem

IMG 9451 Copy5. oktobrī 2. klašu skolēniem notika atraktīvas, aizraujošas nodarbības, kurās skolēni tika iepazīstināti ar biežākajām traumu gūšanas iespējām un veidiem kā izvairīties no tām. Praktiskie uzdevumi un kopējas aktivitātes semināra laikā bija ļoti aizraujošas. Pēc semināra skolēni saņēma arī vairākus SPKC izdales materiālus: krāsojamo grāmatu “Šerloka stāsti Tavai drošībai”, atstarojošas uzlīmes un cepurītes ar atstarojošu Šerloka attēlu.
Atcerēsimies: NEZINĀMAS VIELAS NEGARŠOJAM, UZMNĪGI PIE LOGA, PIE ŪDENS TILPNĒM TIKAI KOPĀ AR VECĀKIEM, UZVEDĪBA UZ IELAS, DROŠA SKRITUĻOŠANA UN VELOBRAUKŠANA, SPĒLĒJAMIES TIKAI AR ZINĀMIEM DZĪVNIEKIEM. Skolā, mājās, pagalmā atcerēsimies:  STRĪDUS VAR IZRUNĀT, NEVIS DŪRES VICINĀT!; PA KĀPNĒM EJ LĒNĀM!; NEGRŪSTIES!; UZ KRĒSLA NEŠŪPOJIES!; PAR DROŠĪBU ESMU ATBILDĪGS PATS!  Paldies nodarbību vadītājām - medicīnas darbiniecēm Zaigai Kluinei un Lienei Raudeniecei.   Foto