Vārda dienu svin: Austris / 22.01.2019

Likteņdārza sveču konkursā I vieta 4.a klasei

4a sveces 14a sveces 24a sveces 3Gatavojoties Latvijas Republikas simtgades svinībām Ādažu vidusskolas 4.a klases kolektīvs kopā ar audzinātāju Lailu Aigari atsaucās Likteņdārza aicinājumam Latvijas skolu skolēniem veidot klasi pārstāvošās komandas, kopīgi vākt parafīnu un vecās sveces, lai piedalītos konkursā par lielāko novada sveci. Skolēni čakli darbojās laika posmā no 1. oktobra līdz 5. novembrim un kopā savāca 121,39 kg sveču materiāla un izcīnīja I vietu. 4.a klases kolektīvs saņems īpašo balvu no Likteņdārza draugiem – hokeja kluba “Dinamo Rīga” – iespēju apmeklēt hokeja spēli un tikties ar hokejistiem.
Ir būtiski domāt ”zaļi”, darboties komandā un kopīga darba rezultātā nest gaismu Latvijai. 18. novembrī redzot Likteņdārza amfiteātrī izvietotās novadu lielsveces, ikviens konkursa dalībnieks varēs justies patiesi lepns, ka ir devis savu artavu šajā Latvijas simtgades sveču projektā!
Apsveicam 4.a klasi ar iegūto I vietu un iespēju 18. novembrī Likteņdārza amfiteātrī sagaidīt saulrietu, kas šajā vietā debesis un mūsu likteņupi Daugavu iekrāso brīnišķīgās krāsās, piedalīties lāpu gājienā, vērot Jūrmalas Kultūras tautas deju kolektīva “Zālīte” priekšnesumus un piedalīties tautas sadziedāšanās kopā ar jaukto kori “Alaine” un sieviešu kori “Anima”.