Vārda dienu svin: Austris / 22.01.2019

Nodarbība “Man ir tīri zobi!”

IMG 99315. decembrī ar 1. klašu skolēniem par mutes dobuma un zobu veselību runāja zobu higiēniste Gunta Dukse. Nodarbības “Man ir tīri zobi!” laikā ar skolēniem tika pārrunāts par veselīga uztura paradumiem. Uzskatāmi tika parādīts kā pareizi tīrīt zobiņu, pārrunāts par zobu tīrīšanas regularitāti, pārrunāts par zobiņiem veselīgo pārtiku un ne tik vēlamo. Pēc nodarbības skolēni bija zinoši un varēja atbildēt uz jautājumu: kādi produkti kaitē zobiņiem un kas ir veselīgas uzkodas. Nodarbības noslēgumā skolēni saņēma izglītojošu grāmatiņu par pareizu mutes dobuma un zobu kopšanu, kā arī zobu suku.
Paldies par interesanto nodarbību, kuras laikā varēja pārbaudīt un papildināt savas zināšanas. Našķus lietosim pēc ēdienreizēm.! Tīrīsim zobus vismaz 2 reizes dienā, katram zobiņam atvēlot laiku (10 reizes)!!  Leposimies ar tīriem zobiem!!!!