Vārda dienu svin: Ninona, Ņina, Antoņina, Oksana / 28.10.2021

Apsv Lat vApsveicam ar augstajiem sasniegumiem Rīgas  un Pierīgas skolu latviešu valodas (mazākumtautību izglītības programmā) 38. olimpiādes  dalībniekus!

III vieta
   Jelizaveta Grigorjeva (8.d)

Atzinība
   Nikass Purpišs (8.d)
   Viktorija Lobanova (8.d)

Apsveicam latviešu valodas skolotājas  Regīnu Eihmani un Skaidrīti Skrinu!

Rudens1 CopyRudens2 CopyRudens3 CopyRudens4 CopyRudens5 CopyRudens6 CopyVisu rudeni ĀVS PII bērni čakli gatavoja dažādus radošus darbus, izmantojot dabas dāvātās veltes – koku lapas, ziedus, kastaņus, ozolzīles, sēklas un citus dabas materiālus. Mājturības nodarbībās- salātus, augļu desertus, saldējuma ogu kokteili, cepa maizīti, picu un ābolu pīrāgu.
Un brīdī, kad koki savus skaistos mēteļus uzvilkuši, pagrabos klusi satupuši kartupeļi, burkāni un bietes – mēs pošamies Rudens Ballei. Tā  ir kā noslēgums visiem rudens darbiem un pētījumiem, kuros bērni aktīvi piedalījušies. Svētkos bērniem grūtības nesagādā atpazīt Rudentiņa līdzi atnestos augļus un dārzeņus, atminēt uzdotās mīklas, visi priecājas par rudens bagātajām veltēm, dziedot, ejot rotaļās un dejojot ar Ezi un Rudentiņu.
Paldies vecākiem par atsaucību, jo tikai sadarbojoties mēs varam veidot skaistu un interesantu mūsu bērnu ikdienu un svētkus!

Apsveicam anglu valApsveicam angļu valodas olimpiādes uzvarētājus!

I vieta
   Madara Bukovska (12.c)

II vieta
   Katrīna Landratova (12.a)
   Alise Misiņa (12.a)

III vieta
   Meldra Emīlija Dzērve (11.c)
   Dāvis Zvīgulis (11.a)
Atzinība
   Elizabete Tīna Gulbe (11.c)
   Paula Tāluma (11.c)

Paldies angļu valodas skolotājai Lindai Kalniņai par ieguldīto darbu olimpiādes organizēšanā!

1 kras ned CopyNo 11. - 15.oktobrim, pirms skolēnu Rudens brīvdienām - sākumskolā Krāsu nedēļa! Oktobris ir laiks, kad dabā lēnām sāk iezagties tumsa un, lai to kliedētu un padarītu jautrāku, šajā nedēļā katrai dienai piešķīrām savu krāsu. Meklējām to apģērbā, daiļdarbos, priekšmetos, dabā... iepazinām krāsu toņu daudzveidību un krāsaini sagaidījām brīvdienas! Pirmdien - dzeltenā; otrdien - zilā; trešdien - zaļā; ceturtdien - sarkanā līdz piektdiena iezaigojās krāsu varavīksnē.  Foto

IMG 20211014 092908 CopyNo 9. - 24.oktobrim Latvijā norisinās ES programmēšanas nedēļa. Tās laikā ikvienam ir iespēja interesantā un saistošā veidā iepazīties ar  programmēšanas un digitālo pratību.
Mūsu skolas 3.a klase piedalījās vienā no šīs nedēļas aktivitātēm “Animē vārdu”.
Nodarbības laikā skolēniem vajadzēja būt radošiem, jo nodarbības vadītājas Elīnas Raženas Iedrošināti, viņi tikai ar pāris blokiem un klikšķiem varēja likt “gariņam” (personāžam) dejot, runāt vai atdzīvoties neskaitāmos veidos.
Nodarbības beigās katram bija izdevies izmēģināt vairākus animēšanas veidus, drosmīgi izmēģināt vēl nezināmas lietas un būt lepniem par paveikto! Dodoties prom, skolēni bija priecīgi un gandarīti par paveikto un gatavi jauniem izaicinājumiem. Daudziem jau radās doma, ka brīvlaikā tas varētu būt viens no brīvā laika uzdevumiem– animēt vārdu.   Foto

Danija Kundziņa, datorikas skolotāja

01 1 g kl iepaz enciklop Copy4 1 n kl lasitava Copy5 1k CopyOktobrī, kad pirmklasnieki jau pieraduši pie jaunā darba režīma un iepazinuši skolotājus un mācību kabinetus, mazajiem tiek atklāts vēl viens jaunums – ceļš uz skolas bibliotēku.
Šajā mācību gadā iepazīt bibliotēku pirmie ieradās 1.n klases skolēni ar klases audzinātāju Lieni Jakobsoni. Arī 1.k klase ar audzinātāju Diānu Kuduli un 1. g klase ar audzinātāju Eviju Janķēvicu jau paviesojušās grāmatu krātuvē. Bērni uz mirkli kļuva par lasītājiem, katrs no plaukta izvēloties sev grāmatiņu un to pārskatot, bet pēc tam arī guva priekšstatu par enciklopēdiju daudzveidību un krāsainību.
Visi apgalvoja, ka labāk patīk jaunas, tīras grāmatas ar nenobružātiem vākiem un nesaburzītām lapām, tādēļ bibliotēkas aicinājums ir saudzēt ikvienu grāmatu: šķirt lapas rūpīgi un ar tīrām rociņām, neēst lasot, bet mācību grāmatas apvākot.
Bibliotēkā ir pietiekams vecumam atbilstošu grāmatu klāsts, lai mazie lasītāji pamazām iemācītos izvēlēties sev piemērotākās un interesantākās grāmatas un kļūtu par aizrautīgiem lasītājiem. Ikviens būs gaidīts.

Edīte Kāna, bibliotekāre

Vecaku diena 21 10 202121. oktobrī no plkst.12.00-18.00 VECĀKU DIENA - individuālas tikšanās ar priekšmetu skolotājiem, klases audzinātāju, atbalsta personālu un skolas vadību Microsoft Teams programmā.

Lūdzam izvērtēt nepieciešamību attālināti satikties ar skolotājiem, lai pārrunātu bērna veiksmes/neveiksmes un vienotos par tālāku sadarbību.

Lūgums tikšanos līdz 19. oktobra plkst.17.00 pieteikt e-klases pastā direktora vietniecei Anitai Milancejai norādot savas vēlmes:

*   mācību priekšmets, skolotājs,

*   iespējamais tikšanās laiks no plkst.... līdz plkst....

Vecāks e-klases pastā no skolotāja saņems MS Teams saiti.

Tematiska nedelaVai tev ir apnicis domāt, ko katru dienu vilkt uz skolu?
Tad HCP nāk palīgā
Šoreiz 5.-12. klašu skolēniem esam sarūpējuši TEMATISKO NEDĒĻU!
PIRMDIEN - meitenes gaidīsim kā puišus, bet puišus kā meičas
OTRDIEN - savelc kopā punktaino ar strīpaino, šlipsi ar pidžammu
TREŠDIEN - beidzot vari atnākt uz skolu savā mīļākajā jersey un patēlot Porziņģi
CETURTDIEN - ja tev ir draugs, ar kuru esi kopā jau no pirmās skolas dienas un pabeidzat viena otra teikumus, tad beidzot varēsiet patēlot dvīņus pa īstam !
PIEKTDIEN - un visbeidzot nedēļu noslēgsim ar sarkano paklāju, tāpēc meklē šikāko smokingu vai glaunāko kleitu
Mūsu superīgo video ar apģērbu komplektu idejām vari apskatīt youtube kanālā hcparlaments (https://youtu.be/tNOnH20BfJ4NOTEIKTI NEAIZMIRSTI katru dienu instagram/facebook ievietot story ar savu apģērba komplektu , ietagot @hcparlaments un pievienot #HCPFASHIONWEEK un iespējams tiksi pie kādas balviņas

Piekodini savām skolotājām piedalīties !
Nebūs grūti, tev tik jāparokas mazliet savā vai vecāku skapī

Piekļūstamības paziņojums