Vārda dienu svin: Agne, Agnese, Agnija / 21.01.2021

Piedalies varoņu foto galerijas izveidē “Tavs varoņa foto”!

Tavs varona foto CopyNovembris ir Latvijas varoņu laiks. Katra kultūra ir radījusi savu varoņa ideālu, kurš izteica noteikta laikmeta vērtības un ideālus. Mūsu Lāčplēsis līdzīgi grieķu Hēraklam iet bojā varoņa nāvē, pildot likteņa nolemto. Šobrīd ir supervaroņu kults, kas turpina tradīciju – labā uzvaru par ļauno. Arī dažādajās pasakās un multfilmās mēs sastopamies ar ikdienas varoņiem, kas spēj mainīt notikumu gaitu.
Eiropas klubs bija ieplānojis Lāčplēša strītbolu, bet... Tādēļ, izmantojot iepriekšējo pieredzi, skat. foto, aicinām iejusties kāda varoņa tēlā (Padomājiet par tērpu un tēla izteiksmīgumu, apgaismojumu un foto kompozīciju!) un no mājas fotosesijas bildēm izvēlēties visizteiksmīgāko un līdz 8. novembrim, norādot VARONI, autoru, klasi, atsūtīt e-klases pastā sk. S. Savickai

Piekļūstamības paziņojums