Vārda dienu svin: Maigurs, Mārica, Māris / 22.09.2021

booked.net

Jaunumi

“Mans mīļākais karš”

afisaPateicoties programmai “Latvijas skolas soma” bērnības atmiņās balstīto dokumentālo stāstu par Latviju no 70. gadiem līdz Atmodai, no padomju režīma līdz neatkarības atjaunošanai 17. novembrī noskatījās 11.abc klašu skolēni. Savukārt 10.abc un12.ab klašu skolēni filmu skatīsies 20. novembrī. Pēc filmas noskatīšanās atgriezeniskā saite un pārrunas ar skolēniem Latvijas un pasaules vēstures stundu laikā.
Filma “Mans mīļākais karš” ir animēts dokumentālais stāsts, pilns sirsnības un godīguma, par pieaugšanu absurda pilnajā laikā no 70. gadiem līdz Latvijas neatkarības atjaunošanai. Filmas pamatā ir režisores Ilzes Burkovskas-Jakobsenas atmiņās balstīti autobiogrāfiski motīvi. Vēsturiskiem faktiem, sadzīviskām reālijām un personiskām atmiņām savijoties ar humoru, nopietnību un atklātību, veidojas cilvēciska un dzīva liecība par vēsturiski nozīmīgu laiku.
Filmas režisore Ilze Burkovska-Jakobsena: “Filmas pamatjautājums – cik liela nozīme ir katra cilvēka atbildībai, drosmei un ticībai – ir svarīgs gan pagātnē, gan šobrīd, gan Latvijā, gan citur pasaulē.”
Pasaules pirmizrāde Festival international du film d’animation d’Annecy  15.06.-30.06.2020, galvenā balva konkursā Contrechamp

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Piekļūstamības paziņojums

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2021 Ādažu vidusskola

Search