Vārda dienu svin: Maigurs, Mārica, Māris / 22.09.2021

Ādažu vidusskolas 10. klašu skolēni apgūst medijpratību!

MEDIJIRealizējot jauno kompetencēs balstīto mācību saturu, ir iespēja daudz un dažādi radoši izpausties visos mācību priekšmetos. Angļu valodas stundās 10.klašu skolēni veidoja laikrakstus Ādažu Vēstis - anglisko versiju ar gan saviem izdomātajiem, gan reālajiem stāstiem. Skolēni arī latviešu valodas stundās iepazinās ar tēmu Medijpratība un apguva gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas, veidojot savas ziņas. Kopīgajā grupu darbā attālināto mācību laikā angļu valodas stundās tapa interesanti raksti un stāsti! Skolēniem bija iespēja atsvaidzināt gan savas datorprasmes laikraksta noformēšanā, gan arī darboties grupās.
Savos grupu pašvērtējumos skolēni atzīst, ka viņiem ļoti patika strādāt grupās, uzzināt jaunas lietas par vietu, kur dzīvo un radoši veidot laikraksta saturu, jo ne visas jomas katram ir tuvas un darbu dalīšanas rezultātā katrs varēja savas prasmes izkopt vai tieši otrādi- izaicināt sevi uz ko jaunu! Bez tam, jaunieši atzina, ka arī latviešu valodā bija jāveic līdzīgs uzdevums, bet šāda radoša izpausme svešvalodā sagādājusi vairāk prieka darboties. Jāsaka- katram savi mīļākie mācību priekšmeti un katram savas grūtības, ar kurām tikt galā! Par kopīgu, jēgpilnu un radošu darbošanos skolā!

Linda Kalniņa, angļu valodas skolotāja

Piekļūstamības paziņojums