Vārda dienu svin: Līva, Līvija, Andra / 27.02.2021

Palīdzēsim viens otram!

Dez pienakumiKlases stundā pārrunājām savas sajūtas mācoties attālināti, un mēģinājām kopīgi atrast dažādas idejas, kas ir tas, ko mēs varam mainīt un kā mēs varam palīdzēt viens otram. Nav noslēpums, ka šis nav viegls process, un dažbrīd grūti ir gan skolēniem, gan skolotājiem, jo jādomā vienlaicīgi par daudz un dažādām lietām, gan tehniskajām, gan psiho-emocionālajām, gan saturiski par attiecīgajiem uzdevumiem un to, kā skolēni tos skaidro un veic. Tāpēc esam komanda un palīdzam viens otram. Skolotājs skolēniem un skolēni skolotājam.
Mēs 5.a klasē atjaunojām dežurantu sarakstu un kopīgi vienojāmies par tiešsaistes stundu pienākumiem. Esam izmēģinājuši atsevišķus soļus, un tas lieliski strādā! Skolēni labprāt atgādina par stundas ieraksta veikšanu un ziņo par izmaiņām čatā, jo skolotājs nevar pamanīt visu. Ar šo nedēļu izmantosim šo plakātu kā vizuālu atgādni par dežuranta pienākumiem. Par šo LIELS PALDIES mūsu 5.a klases skolniecei Sibillai Šileiko, kas salika visus pienākumus pa plauktiņiem un piemeklēja attiecīgus simbolus.
Iesakām arī citās stundās un priekšmetos droši jautāt palīdzību skolēniem, viņi to dara labprāt un tā ir maza pārmaiņa viņu ikdienā!
Lai mums mierīgas tiešsaistes un veiksmīga sadarbība!

Daiga Būda, 5.a. klases audzinātāja

Piekļūstamības paziņojums