Vārda dienu svin: Inuta, Brencis, Audris / 10.08.2022

booked.net

Jaunumi

Nodarbība 9. klašu skolēniem “Karjeras plānošana un tās pamatnosacījumi

Karj 9 kl3.martā 9.bcdeg klašu skolēni piedalījās tiešsaistes karjeras izglītības pasākumā ”Karjeras izvēle. Karjeras plānošana un tās pamatnosacījumi”. Karjeras pasākuma vadītāja Jolanta Priede dalījās savā 20 gadus ilgajā pieredzē, iedvesmojot un motivējot jauniešus izprast savas vērtības, neļauties stereotipiem, veicot savu pirmo nozīmīgāko karjeras izvēli: mācīties vidusskolā, tehnikumā vai koledžā. Pasākumā jaunieši varēja ne vien gūt pozitīvas enerģijas lādiņu, bet arī paaugstināt tādas karjeras kompetences kā pašizpēte, pašvērtējums un karjeras lēmuma pieņemšana.
Paldies Jolantai Priedei par tiešsaistes pasākumu!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search