Vārda dienu svin: Inuta, Brencis, Audris / 10.08.2022

booked.net

Jaunumi

Skolēnu darbi “Uzmundrinājums”

1 204600 CopyAtsaucoties uz aicinājumu veidot tematisku, laikmetam aktuālu bērnu darbu izstādi. Ādažu vidusskolas 6. klases vizuālās mākslas stundās izstrādāja novēlējumus sadarbojoties ar literatūras skolotājiem un 5. klases izstrādāja "Sapņu laiku mākslu". Izstāde veidota kā uzmundrinājums ārstiem un medmāsiņām, kam darbs jāveic augsta riska apstākļos. Bet jo sevišķs uzmundrinājums ir vajadzīgs bērniem, kas saslimuši un nokļuvuši slimnīcā. Paldies visiem 5. un 6. klašu skolēniem, vizuālās mākslas skolotājām Dace Matisonei, Ievai Saulītei un Ādažu Mākslas un mūzikas skolai, kopīga projekta - Izstādes "Uzmundrinājums" izveidē.  Darbi

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search