Vārda dienu svin: Inuta, Brencis, Audris / 10.08.2022

booked.net

Jaunumi

Velo pulciņa darbība attālinātā mācību procesa laikā

veloLaikā, kad mācības notiek attālināti, skolas Velo pulciņš aktīvi turpina savu darbību. Rudens pusē, kad telpās vairs nevarēja tikties vienkopus dažādu klašu skolēni, pulciņa dalībnieki līdz pat oktobra beigām turpināja nodarbības brīvā dabā. Šajā laikā tika gūtas iemaņas un prasmes dažādu velo trasīšu un to elementu precīzai izbraukšanai.
Ziemas periodā velo pulciņa dalībnieki apguva teorētiskās zināšanas ceļu satiksmes noteikumos un drošības jautājumos, mācoties un pildot dažādas uzdevumus izmantojot darba lapas.
Martā šīs zināšanas jau varējām likt lietā, piedaloties tiešsaites sacensībās “Baložu Velodrošība”, pildot testus Qwizizz aplikācijā. Veiksmīgi startējām sacensību 1. posmā, kas notika 5. martā un šobrīd gatavojamies piedalīties 2. kārtā - 26. martā.
Jāsaka, ka tā ir interesanta pieredze, piedalīties sacensībās tiešsaitē, taču ne mazāk saistoša. Labākais sasniegums 1. kārtā - Leo Lustam (4.b klase) - 8. vieta (V11 grupā). Iepriekšējās sezonas noslēguma sacensības, kas notika 10. oktobrī klātienē, Leo ieguva 3. vietu!

Veiksmi un izturību visiem arī turpmāk! Paldies pulciņa skolotājai Evai Jākobsonei.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search