Vārda dienu svin: Vladislava, Vladislavs, Mudīte / 08.08.2022

booked.net

Jaunumi

«Literatūre/sākumskola».

Lit1Lit2Lit3Sākot ar 28. martu ik svētdienu LTV1 ēterā ir skatāms jauns raidījums “Literatūre / Sākumskola” – izglītojoša spēle 1 – 6. klašu skolēniem.  Katrā sērijā četri klasesbiedri no dažādām Latvijas skolām risina uzdevumus, kurus tiem sagatavojuši latviešu bērnu grāmatu autori.
Projekts “Literatūre / Sākumskola” tiek īstenots Valsts izglītības satura centra (VISC) ESF projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros, projekta numurs 8.3.2.2/16/I/001, sadarbojoties Valsts Izglītības satura centram ar VFS Films un Latvijas Televīziju. 
Kopš 2017. gada septembra Ādažu vidusskola ir aktīvi iesaistījusies VISC projekta īstenošanā, un 2.l klases komanda kopā ar klases audzinātāju Lindu Tūteri un bērnu grāmatas “Trakas lietas jeb ieraksti policijas dežūržurnālā” autori Ievu Samausku un raidījuma vadītājiem Gustavu Terzenu un Martu Selecku devās uz Ādažu pašvaldības policijas iecirkni. Kādus uzdevumus viņiem vajadzēja veikt policijas iecirknī, uzzināsiet, noskatoties raidījuma ierakstu.
https://www.visc.gov.lv/lv/literaturesakumskola-ar-adazu-vidusskolu-un-ievu-samausku
Paldies skolotājai Lindai un 2.l klases komandai par veiksmīgu iesaistīšanos projektā!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search