Vārda dienu svin: Vladislava, Vladislavs, Mudīte / 08.08.2022

booked.net

Jaunumi

Radošais darbs vienpadsmitajās klasēs

Rad darbsVizuālās mākslas programmas apguves procesā izmaiņas notika esošās situācijas ietvaros. Tā zīmējām nevis ar ogli, bet vairāk fotogrāfējām un darbu izveidē izmantojām dažādas datorprogrammas, kas daļēji bija jau apgūtas informātikā. Radošajā noslēguma darbā katrs jaunietis varēja izvēlēties gan darba formātu, gan izpildes tehniku. Papildus uzstādījums bija tas, ka darbā vajadzēja ietvert kādu artefaktu - mākslas darbu, arhitektūras stilu/objektu vai zinātnes atklājumu. Darba rezultāts apliecina mūsu jauniešu individualitāti, spēju inovatīvi un radoši domāt, IT izmantošanu praksē. Darbi ieskicē arī katra autora individuālo rokrakstu, attālinātības klātesamību un izjūtas. Prezentācija

Sarmīte Savicka, vizuālās mākslas skolotāja

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search