Vārda dienu svin: Vladislava, Vladislavs, Mudīte / 08.08.2022

booked.net

Jaunumi

Karjeras nodarbības 1. – 2. klašu skolēniem “Palīdzi izvēlēties profesiju!”

Palidzi izveleties profesijuLaika posmā no marta līdz  maija beigām 1. – 2 klašu skolēniem bija iespēja piedalīties tiešsaistes karjeras nodarbībās “Palīdzi izvēlēties profesiju!”
Nodarbības sākuma tika izvirzīti jautājumi – Kas ir karjera? Kas ir karjeras konsultants? Ko dara karjeras konsultants?
Skolēni iejutās karjeras konsultanta lomā, un palīdzēja izvēlēties piemērotu profesiju nodarbības galvenajam varonim – Lācēnam. Tika veidota skolēnu izpratne par to, kā noteikt spējas, prasmes un kā pieņemt lēmumu par atbilstošāko nodarbošanos, balstoties uz spējām un prasmēm un interesēm. Skolēni diskutēja par lēmumu pieņemšanu un to, ka lēmumi katram jāpieņem pašam. Izrādās, karjeras konsultanta darbs nav viegls, bet ļoti interesants.
Skolēni labprāt diskutēja par izglītību, par izglītības nepieciešamību, par to, kāpēc jāmācās un, ka cilvēks mācās visa mūža garumā.

Gundega Kaugure, pedagogs karjeras konsultants

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search