Vārda dienu svin: Vladislava, Vladislavs, Mudīte / 08.08.2022

booked.net

Jaunumi

Ādažu vidusskola saka LIELU PALDIES Latvijas Nacionālajam teātrim par emocionālajām izrādēm

NAc

Skolas soma LV100 krasains CopyĀdažu vidusskola saka LIELU PALDIES Latvijas Nacionālajam teātrim par emocionālajām izrādēm:
“Tikšanās vieta – Rīgas pilsētas II teātris”, ko Valsts svētku mēnesī noskatījās visi 9.klašu, kā arī 11. un 12. klašu skolēni.
Skatoties izrādi “Svina garša”, 12. klases skolēniem bija iespēja gūt ieskatu Latvijas vēsturē un līdzpārdzīvot traģiskajiem cilvēku likteņiem.
Pašā mācību gada noslēgumā  9.e klases skolēni kopā ar saviem vecākiem ģimenes lokā noskatījās izrādes “Bille” ierakstu, un klases audzinātāja Ieva Grāvīte, apkopojot skolēnu atsauksmes, uzsver “Šajā saspringtajā mācību gada izskaņā teātra mākslas baudījums bija tik vitāli nepieciešams, lai apstātos un pārdomātu, kādas ir patiesās vērtības mūsdienu mainīgajā pasaulē. Lai arī darbība notiek pirms vairākiem gadu desmitiem, izrādes aktualitāte nav zudusi. Joprojām notiek cīņa gan par materiālajām vērtībām, gan par varu, un šajā skrējienā aizmirstam palūkoties pāri pasaulīgajam. Mazā Bille mums parāda savus pārdzīvojumus un  piedzīvojumus tik naivā veidā, ka neviļus jāsaprot - galvenais dzīvē tomēr ir būt harmonijā ar sevi.” .
PALDIES Latvijas Nacionālajam teātrim! Ceram un ticam uz tikšanos klātienē nākamajā mācību gadā!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search