Vārda dienu svin: Ninona, Ņina, Antoņina, Oksana / 28.10.2021

Skolotāju diena Ādažu vidusskolas sākumskolā

Kino rits1. oktobra rītā skolas gaiteņos valdīja rosība. Skolēni satraukti, bet priecīgi un smaidīgi steidza sveikt savus skolotājus. Prieks, ka vari pārsteigt, iepriecināt un  samīļot.
Pēc tik darbīga rīta cēliena, sekoja neierasts turpinājums – “Kino rīts ar skolotāju”. Tas bija interesanti un neparasti, jo klases telpa uz mirkli pārvērtās par ērtu kino telpu. Kopīgi izvēlēta filma, kopā pavadīts rīts un nebeidzamas sarunas pēc tam.
Dienas turpinājumā – komplimenti un laba vēlējumi skolotājiem!  Video   Foto

Paldies ikvienam, kas šo dienu padarīja neaizmirstamu!

Piekļūstamības paziņojums