Vārda dienu svin: Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna / 21.05.2022

booked.net

Jaunumi

Jaunas izvēles iespējas bibliotēkā

Jaunas gr 1 CopyJaunas gr 2 CopyBibliotēkā, izvēloties literatūru lasīšanai, skolēni arvien pamana plauktos jaunās grāmatas un labprāt iepazīstas ar tām. Tādēļ patīkami, ka Ādažu vidusskolas bibliotēka sākumskolas telpās savus lasītājus pēc brīvlaika varēs iepriecināt ar 30 jaunām grāmatām, kas jau atradušas  vietu plauktos, bet 5.-12. klašu skolēni jaunumus sagaidīs tuvākajā laikā.
Bibliotēkas grāmatu krājumu bagātina arī dāvinājumi, kas paplašina lasītāju izvēles iespējas. Paldies Jagodkinu ģimenei par nesenu dāsnu lielisku grāmatu dāvinājumu mazajiem lasītājiem! Paldies Ruku ģimenei un Ādažu vidusskolas atbalsta biedrībai (ĀVAB) par dāvinājumu, kas saņemts pirms dažām dienām un ieinteresēs dažāda vecuma skolēnus!
Ar pārliecību var teikt, ka savu lasītāju sagaidīs katra bibliotēkas krājumā reģistrētā grāmata.

Edīte Kāna un Olga Sasina, Ādažu vidusskolas bibliotekāres

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search