Vārda dienu svin: Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna / 21.05.2022

booked.net

Jaunumi

Ādažu vidusskolas komandas 3.diena Turcijā

image0 Copy3. novembris sākās ar fantastisku prezentāciju par biškopību, kurā jaunieši saprata, cik liela nozīme ekosistēmā ir bitēm. No jauniegūtās informācijas skolēniem bija jāizveido spēle par bitēm un jāprezentē tās prototips visiem Erasmus+ dalībniekiem. Pēcpusdienā skolēni devās uz skolas dārzu, lai atstātu Turcijas saknēs Latvijas kultūras augu- Mārtiņrozi. Turpinājumā sekoja nacionālo ēdienu diena, kurā katrai valstij bija iespēja nogaršot citu valstu tradicionālos ēdienus. Dienu skolēni noslēdza ar jautru tirgus apmeklējumu.  Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search