Vārda dienu svin: Rimants, Imants, Ingars, Intars / 01.07.2022

booked.net

Jaunumi

Ieskats radošajās literatūras stundās

0 rad lit st CopyApgūstot tēmu viduslaiku literatūra, 10.b un 10.e klases skolēni izdzīvoja radošus spēles mirkļus. Skolēni veidoja viduslaiku laikmetam atbilstošus ordeņus, brālības, biedrības, apvienības, centās iejusties viduslaiku atmosfērā, izspēlējot nelielu ordeņa ikdienas epizodi. Klases biedriem bija iespējams ieskatīties tirgotāju, zemnieku, nodokļu ievācēju, frizieru, bruņinieku, pilsētvalstu vadītāju un melnās maģijas pārstāvju ikdienā. Grupu dalībnieki, izvērtējot izdarīto, secināja, ka viņi iztēlojās viduslaiku cilvēku dzīvi, viņu valodas skanējumu, (kas īpaši izdevās 10. b klases meitenēm) un savstarpējās attiecības. Iepriecināja skolēnu azarts un patika darboties nedaudz atšķirīgā veidā.   Foto

Vaira Baltgaile, latviešu valodas un literatūras skolotāja

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search