Vārda dienu svin: Rimants, Imants, Ingars, Intars / 01.07.2022

booked.net

Jaunumi

Dāvaniņas par dalību projektā “Man ir tīri zobi!” 1. un 2. klašu skolēniem saņemtas!

tir ztir z 1Novembra mēnesī 1. abcdegikln un 2. abcdegil klašu skolēni piedalījās izglītojošā nodarbībā “Man ir tīri zobi!”, lai kopā ar speciālistiem pārrunātu par mutes dobuma un zobu veselību. Skolēni uzzināja kā zobu veselība ir saistīta ar uztura lietošanas paradumiem, atkārtoja un nostiprināja zināšanas par regulāru un pareizu zobu tīrīšanu.
Katrs skolēns janvāra sākumā saņems dāvaniņu - krāsojamo uzdevumu grāmatiņu, zobu tīrīšanas kalendāru ar uzlīmēm, zobu suku un frotē dvielīti. Skolēniem klases stundu laikā būs iespēja atsvaidzināt nodarbībās iegūtās zināšanas, izmantojot krāsojamo uzdevumu grāmatu, ar atbilstošu zobu birstīti tīrīt zobus, aizpildīt zobu tīrīšanas kalendāru un saņemt DIPLOMU “Par veselīgu smaidu, par prasmi izvēlēties zobiņiem draudzīgus produktus un zināšanām, kā rūpēties par zobu un mutes veselību”.
Lai laba veselība, tīri un veseli zobi!!!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search