Vārda dienu svin: Inese, Inesis, Ēriks / 18.05.2022

booked.net

Jaunumi

Dāvana lasītājiem

Draudz aic gramatasFebruāris, mūsu skolā aktualizētās “Draudzīgā aicinājuma” akcijas mēnesis, jau bija beidzies, taču dāvinājumi vēl arvien tika nesti. Nu akcija noslēgusies, un ir patiess prieks par tās pienesumu un dāvinātāju atsaucību.
Sirsnīgs paldies par ieinteresētību un kolektīvo dāvinājumu 1.d, 1.i 1.l, 1.n, 2.a, 2.e, 2.g, 2.l, 3.b, 3.e, 4.c, 5.b, 5.c, 5.g, 5.e, 6.a, 8.d, 8.g, 10.a, 10.b klasei, vecākiem un šo klašu audzinātājām! Paldies arī citu klašu audzinātājām, kas informēja vecākus par bibliotēkas lūgumu! Saņemti daudzi lielisku grāmatu individuāli dāvinājumi no skolēnu ģimenēm. Aizkustinoši bija brīži, kad skolēni atnesa bibliotēkai sev mīļas grāmatas, kuru saturs paticis pašiem, jo tās būs interesanti izlasīt arī citiem.
Pavisam saņemtas 176 grāmatas. Tās redzami aizpildīs tukšās vietas plauktos un būtiski paplašinās lasītāju izvēles iespējas un ieinteresētību. Īpaši dāsns dāvinājums saņemts no 1.i klases (18 grāmatas), 3.b klases (16 grāmatas), 2.g klases (12 grāmatas) un 5.g klases (12 grāmatas). Savukārt 5.b klase ne tikai sagatavoja 4 grāmatas dāvanai, bet arī uzzīmēja grāmatzīmes. Pārsteidzoša ir 1.n klases dāvana – interaktīvais globuss, kas paver jaunu lapaspusi skolēnu izziņas procesā.
Paldies visiem, kas atbalstīja “Draudzīgā aicinājuma” akciju!

Bibliotekāres Edīte Kāna un Olga Sasina

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search