Vārda dienu svin: Inese, Inesis, Ēriks / 18.05.2022

booked.net

Jaunumi

3. klašu skolēnu projektu darbs “Zemeslode”

1 20220325 125020 CopyLaikā, kad dabā notiek pārmaiņas, vērojami elpu aizraujoši skati. 3.abcdegl klašu skolēni dabaszinību projektu nedēļas ietvaros plaši izzināja mūsu planētas Zeme noslēpumus. Vienam ar otru daloties savā pieredzē, kā saudzēt zemeslodi un ekonomēt tās sniegtos resursus, skolēni aktualizēja to, ka mums katram jāuzņemas atbildība par mūsu planētu. Šķiet visvienkāršākais uzdevums būtu nemēslot dabā, tālāk iemācoties rūpēties par planētas ilgu pastāvēšanu, šķirojot atkritumus, ekonomējot elektroenerģiju, ūdeni un citus resursus, iemācoties atkārtoti izmantot dažādas lietas, kā arī dot tām otru iespēju pārstrādājot. Skolēniem bija iespēja darboties individuāli, pāros un grupās, diskutēt un praktiski izzināt šo mums tik svarīgo un aktuālo tēmu. Esam ne tikai daudz uzzinājuši un savā valodā ieviesuši jaunus jēdzienus, bet arī radījuši brīnišķīgus mākslas darbus, kā arī našķojušies ar pašu ceptajiem kēksiņiem zemeslodes krāsās. Lai plaukst un zaļo mūsu skaistā planēta! Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search