Vārda dienu svin: Austris / 22.01.2020

booked.net

Arhīvs

Esiet sveicināti! 2015./2016.


Nav tāda, ko nevar,
Ja ir - tad jāvar!
/A. Eglītis/ 

Izlaidumu laiks - 2016

 * 12.ab klases   4. jūnijā plkst. 16:00   Sk. attēlus

 * 9.d klase       10. jūnijā plkst. 15:00   Sk. attēlus

 * 9.abc klases  11. jūnijā plkst. 14:00   Sk. attēlus


Ādažu vidusskola - "Labākā CSDD satiksmes drošības skola - 2015"

 Lasīt vairāk (portāls www.portals.lv)

 Lasīt vairāk (portāls www.aprinkis.lv)


Ādažu vidusskola - Sportiskākā Pierīgas vidusskola

Vidusskolu grupā šajā mācību gadā labākos rezultātu uzrādījuši Ādažu vidusskolas audzēkņi (188 p.), kuri bija ieguvuši godalgotas vietas gan peldēšanas un vieglatlētikas daudzcīņas, gan basketbola un volejbola, gan tautas bumbas un olimpisko stafešu sacensībās, liecina Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvaldes informācija. Lasīt vairāk

Lepojamies ar skolas kalnu slēpotāju sasniegumiem  Lasīt vairāk   Sk. attēlus


teatris LiepajaLatvijas skolu teātru festivāls un labāko kolektīvu parāde "Spēlēsim Te–Ātri" 02.06. - 04.06.2016.

Teātra mīļi no visas Latvija pulcējās Liepājā, lai koncertzālē  "Lielais Dzintars" spēlētu izrādes. Liepāju kopumā apmeklēja 72 teātru kolektīvi, 34 teātra sporta komandas kopā gandrīz 1500 dalībnieki. 
Ādažu vidusskolas teātra sporta komandai valsts laureāta nosaukums un teātra sportinieku ceļojošā balva “Lielais Šā”. Apsveicam! Lasīt vairāk Sk. attēlus

 


Dz diena MadonaDziesmu diena Madonā 01.06.2016.

Skolas 5. – 8. klašu koristiem 1. jūnijā bija svētku diena – gadu ilgais gatavošanās posms noslēdzās ar brīnišķīgiem svētkiem. Dziesmu diena tika veltīta pirmajiem skolēnu koru svētkiem, kas pirms 150 gadiem notika Madonas novadā un risinājās Madonas pilsētas 90. jubilejas svinību ietvarā.

Lasīt vairāk  Sk. attēlus


IzcilniekiemIzcilnieku apbalvošana 01.06.2016.

1. jūnijā Ādažu Kultūras centrā notika jauno izcilnieku godināšanas pasākums, kurā pirmo reizi tika pasniegtas Ādažu novada naudas balvas. Tās saņēma  26  Ādažu vidusskolas skolēni no 7. – 12. klasei, kuru mācību sasniegumu vidējais vērtējums gadā ir 8,5 un augstāks (7 no viņiem ieguvuši arī godalgotas vietas mācību priekšmetu olimpiādēs). Ādažu novada balvas saņēma arī 37 Ādažu vidusskolas skolēni – mācību priekšmetu olimpiāžu un konkursu, un zinātniski pētniecisko darbu lasījumu godalgoto vietu ieguvēji.
Sk. attēlus Izcilnieki


Pedeja skolas dienaPēdējā mācību diena 2015./2016.m.g. 30.05.2016.

Krāsainu, jauku, piedzīvojumiem bagātu un drošu vasaru!

 

Sk. attēlus


Gaujas svetkiĀdažu vidusskola Gaujas svētkos 2016 28.05.2016.

  Sk. attēlus


ZZ 6B"ZZ Festivāls" 28.05.2016. Jūrmalā

Uz Latvijas vērienīgāko skolēnu sporta un prāta spēļu "ZZ Čempionāts" finālu devās 6. b klases skolēni. Finālistu starpā bija pašas stiprākās, saliedētākās un radošākās klases no vairāk nekā 2000 komandām, kas sākotnēji bija pieteikušās dalībai spēlēs. Skolēni virtuozi tika galā ar kāpšanu augstajā tornī, komandas stafetēm un prāta spēli.
Sk. attēlus


ZZ 2016ZZ Čempionāts Ādažu vidusskolā 26.05.2016.

  

Sk. attēlus


Sveika sakumskolaSveika sākumskola 25.05.2016.

Sākumskolas beidzēji teatralizētā uzvedumā ar jokiem un aizrautību parādīja skolas dzīvi, kā arī demonstrēja iegūtās zināšanas un izkoptos talantus īpašā parādē. Sanākušajiem bija iespēja baudīt elementus no basketbola, futbola, florbola spēles, sporta un tautas deju fragmentus, cīņas mākslu paņēmienus, kā arī dažādu mūzikas instrumentu spēles paraugdemonstrējumus. Vienojušies kopīgā dziesmā skolēni ar smaidu devās uz savām klasēm, lai atvadītos no sākumskolas un jau rudenī uzsāktu mācības pamatskolā. Sk. attēlus


SKIROLielās šķirošanas stafetes 25.05.2016.

25. maijā 1. - 4. klašu skolēni kopā ar sporta žurnālistu Armandu Tripānu un sporta dejotāju Martu Kalēju piedalījās Eco Baltija "Lielās šķirošanas stafetēs” skolā.

Mēs par tīru vidi!
Sk. attēlus


Apsveicam Latvijas 43. atklātās matemātikas olimpiādes godalgoto vietu ieguvējus

   * Alma Vilne (5.e) - 2. vieta

   * Roberts Darkevics (6.b) - 2. vieta

   * Līva Eglīte (7.c) – 3. vieta


RUTA IgaunijaDK "Rūta" deju svētkos Igaunijā 20.05. - 21.05.2016.

Deju kolektīvs ,,RŪTA” viesojās Jūri ģimnāzijā Igaunijā. Kopā ar ģimnāzijas deju kolektīvu piedalījāmies XII. Jūri pilsētas dziesmu un deju svētkos. Kopā izdejojām deju lielkoncertu ,,Ozolam stipras saknes".
Prezentācijas, ekskursijas, koncerti, gājiens, kopā pavadīts laiks, jauni draugi un pozitīvas emocijas - tas viss divu dienu laikā. Sk. attēlus


Velo orientVeloorientēšanās Ādažos 21.05.2016.

Jau trešo reizi riteņbraucēju klubs ĀdažiVelo rīkoja veloorientēšanās sacensības pie Ādažu vidusskolas. Piedalīšanās sacensībās ir par ziedojumiem, kuri tiek novirzīti labu projektu īstenošanā. Divas iepriekšējās reizes saziedotie līdzekļi tika Ādažu observatorijas atjaunošanas projektam. Šoreiz iecere ir ierīkot drošus velostatīvus pie Ādažu vidusskolas.
Lasīt vairāk Sk. attēlus


Sporto 3g sudrabsProjekta "Sporto visa klase" otrā sezona 3. g klasei sudraba godalga 20.05.2016.

Piektdien, 20. maijā "Zemgales Olimpiskajā centrā" Jelgavā noslēdzās Latvijas rīkotā projekta "Sporto visa klase" otrā sezona. Kopvērtējumā ieguvām otro vietu - mājās pārvedām sudraba medaļas un kausu!

Esam kļuvuši stalti un veikli, protam strādāt komandā, patīk nodarboties ar sportiskām aktivitātēm.  Lasīt vairāk   Sk. attēlus   Lasīt vairāk


Ādažu vidusskolas skolēni uzrādījuši izcilus rezultātus Latvijas skolēnu skatuves runas finālkonkursā

   * Gerda Timrota (3.g) - 1. vieta

   * Gustavs Hugo Joksts (4.g) - 3. vieta

   * Beate Bergsone (12.a) – atzinība!


20. maijā LR 69. skolu spartakiādes sacensības vieglatlētikas četrcīņā "Draudzība". Dalībnieku individuālajā vērtējumā I vieta Alīnai Sanijai Neretniecei (7.e kl.). Apsveicam!   Lasīt vairāk


Dz diena IgateDziesmu diena Igatē 18.05.2016.

18. maija rītā mūsu skolas 1.-4. klašu kuplais koristu pulciņš devās uz Limbažu pusi, lai piedalītos jaukā, skanīgā kora sezonas noslēguma pasākumā.
Starptautiskajā muzeju dienā iepazināmies ar dižā komponista un folklorista Emiļa Melngaiļa muzeju, kā arī apskatījām A. un M. Andrusu etnogrāfisko priekšmetu kolekciju.

Lasīt vairāk Sk. attēlus


Salid pietĀdažu vidusskolai – 30! 14.05.2016.

Skolas vēsture   M. Gorbačova vizīte  

Mācību process   Komerczinības

Skolas EK "Mazie Eiropieši"  Auto sportisti  Sportisti  Ādažu vidusskolas komplekss  Foto


Pedejais zvansZvans uz pēdējo mācību stundu 13.05.2016. 9. un 12. klašu skolēniem

     Mazliet skumji ap sirdi mums visiem,

     Skolas durvis kad aizveras ciet,

     Saucot klasē, zvans atskanēs citiem,

     Dzīve aicina mūs tālāk iet.

Lasīt vairāk Sk. attēlus


ZZ 5Dalība "ZZ čempionāta" pusfinālā! 13.05.2016.

13. maijā 5.a un 5.b klase devās uz Zelta Zivtiņas čempionāta pusfinālu Jelgavā.

Jelgavas stadionā bija noorganizēta grandioza ballīte visas dienas garumā! Pusfinālā mums gāja karsti, jo laiks bija saulains un uzdevumi tik aizraujoši, ka klases tajos metās ar pilnu atdevi.

Lasīt vairāk Sk. attēlus


Domu slams 2016Ādažu vidusskolas II domu slams 10.05.2016.

“Uz tikšanos nākamgad!” – tā pirms gada atvadījās Ādažu vidusskolas I domu slama dalībnieki – skolēni, kas savas izjūtas un atziņas brīvajā laikā atklāj dzejas rindās vai kādā citā literārās jaunrades veidā.

Arī šogad radošie jaunieši uzstājās nelielai interesentu auditorijai II domu slamā. Kā atzina paši dalībnieki, lasīt savus dzejoļus citiem ir gan milzīgs satraukums, gan arī prieks.
Lasīt vairāk Sk. attēlus


PortugaleMācīties var dažādi 01.05. - 09.05.2016.

Ādažu vidusskolas skolotājas - Svetlana Stepane, Jolanta Osīte, Irita Skaistkalne-Virka un Linda Kalniņa piedalījās Erasmus+ projekta "IKT inovācijas un neformālās izglītības metodes sinerģija ar formālās izglītības procesu - mūsdienīgs risinājums skolēniem ar mācīšanas traucējumiem” ietvaros organizētajos kursos Portugālē - IT palīgrīks starpkultūru un mediju izglītībā.

Lasīt vairāk Sk. attēlus


Orient 2016Orientēšanās spēles skolas apkārtnē 09.05.2016.

9. maijā Ādažu vidusskolā notika Orientēšanās skolas apkārtnē. Skolēniem bija iespēja iejusties īsta orientierista lomā. Ar kartes palīdzību atrast kontrolpunktus un atzīmēties tajos ar elektromagnētiskās sistēmas palīdzību.

Lasīt vairāk  Sk. attēlus


Eiropas eksKārtojam "Eiropas eksāmenu" 09.05.2016.

9. maijs - Eiropas diena. Ādažu vidusskola - viena no 122 skolām, kurā šodien  kārtoja "Eiropas eksāmu". "Eiropas eksāmena" jautājumi skāra tēmas par Eiropas Savienību un Latviju tajā. Jautājumi rosināja skolēnu domāšanu un aktualizēja  pieredzi, vienlaikus dodot iespēju mācīties un uzzināt arī ko jaunu.

Paldies 5.d, 6.acdeg, 7.ace, 8.bde, 11.b, 12.a klašu skolēniem par dalību eksāmenā.


Foto orientesanasGatavojamies Gaujas svētkiem - iepazīstam Ādažu novadu!

9. maijā 4.e un 4.g klases skolēni savas zināšanas angļu valodā un erudīciju par Ādažu ciema centrā izvietotajiem objektiem varēja demonstrēt veicot foto orientēšanās uzdevumus angļu valodas mācību stundu ietvaros ārpus skolas teritorijas.

Lasīt vairāk
Sk. attēlus


MD   Ap tevi vienmēr ir pavasars-
   Kā tu no ziemas nosargāji?
   It kā tevī kāds noklīdis saules stars
   Būtu sev atradis mājas.
                             /Ā.Elksne/

Mātes un Ģimenes diena 06.05.2016.   Programma
          Priecīgus Ģimenes Svētkus!

Aplī  Zaļajā zālē  Izstādes  Darbnīcas


csdd 2016 logo istaisJauno satiksmes dalībnieku forums - 2016 05.05.2016.

5. maijā Ādažu vidusskolas 4. klašu skolēni devās uz CSDD rīkoto konkursu "Jauno satiksmes dalībnieku forums - 2016". Sacensībās piedalījās 13 komandas. Grūtākie izrādījās jautājumi, kuri saistīti ar pirmo medicīnisko palīdzību. Savukārt bijām gandarīti, ka esam iemācījušies labi braukt ar velosipēdu un praktiskie pārbaudījumi nesagādāja problēmas, par ko lielu jo lielu paldies sakām skolotājai Evai Jākobsonei.

Sk. attēlus Lasīt vairāk


TerveteMeistardiena Tērvetes dabas parkā 05.05.2016.

5. maijā 2.d klases skolēni devās uz Tērveti. Dabas parkā bērni iepazinās ar mežu, uzzināja par tā nozīmi cilvēku dzīvē. Pēc tam skolēni atpūtās Pasaku mežā, Rūķu mežā, vizinājās Pasaku meža vilcienā.

Cik jauki, ka mums Latvijā ir tādi meži kur var izbaudīt un priecāties par pavasari, par sakaisto Latvijas dabu.  Sk. attēlus


4 maijs4. maijs
Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena.

Šī diena ir svētki, un šie svētki ir tikpat nozīmīgi kā 18.novembris.

Priecīgus svētkus mums visiem!

Lasīt vairāk


Apsveicam skolas teātra grupu un režisori Vairu Baltgaili ar iekļūšanu Latvijas skolu un jauniešu teātru skates finālā – IZRĀŽU PARĀDĒ "SPĒLĒJAM TE-ĀTRI" ar izrādi "Nedienas ar divriteni" un teātra sporta komandu ar iekļūšanu valsts turnīrā.
Lai veiksmīgs starts Liepājā no 2. – 4. jūnijam!


Celojums uz operu 2016Dalība Latvijas Nacionālās operas un baleta rīkotajā konkursā “Ceļojums uz operu”

10.a klases skolēns Jurijs Žukovs iekļuvis starp konkursa finālistiem. Lasīt vairāk

Sveicam Juriju un mūzikas skolotāju Andu Kļavi!


Lepojamies ar mūsu skolas vēstures skolotāju Paulīnu Latsoni, kas nominēta apbalvojumam "Laiks Ziedonim 2016"  bērnu un jauniešu kategorijā “Rabarbers”.


G svGatavojamies Gaujas svētkiem

Gatavojoties Ādažu novada tradicionālajiem Gaujas svētkiem, 4.g.un 4.e klases skolēni angļu valodas stundās strādāja pie projekta – Mana pilsēta/novads/ciems.

Skolēni ar aizrautību stāsta par savas dzīves vietas labajām lietām, par to, cik ļoti viņiem patīk dzīvot Ādažu novadā un mācīties Ādažu vidusskolā. Ir liels prieks par bērnu lielo lokālpatriotismu, kas tiek ieaudzināts ģimenē un aktualizēts mācību procesā.
Lasīt vairāk Sk. attēlus


KonferenceKonferencē "Skola un internets - vieta cieņai un sapratnei" 29.04.2016.

Ādažu vidusskolas skolēni Rūdolfs Jānis Večens (8.e) un Kristofers Vasiļevskis ar skolas sociālo pedagogu Anitu Japiņu piedalījās Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas konferencē "Skola un internets - vieta cieņai un sapratnei", kura notika augstskolas "Turība zālē". Konferencē izskatītie jautājumi bija interesanti, uzzinājām, ka tie saucamie "čelendži" nav nemaz tik nevainīgi, bet var būt pat diezgan bīstami.    Darba kārtība


GolfsGrāmatas “Lieliskā golfa četrinieka izglābšana” atvēršanas svētki Ādažu vidusskolā 29.04.2016.

Pasaulē pirmo golfa pasaku uzrakstījusi Ādažu vidusskolas skolēna Stefana Sprūža mamma Janīna Sprūža. Stefans ir šīs grāmatas galvenā varoņa prototips. Grāmatas atvēršanas svētkos tās autore stāstīja par pasakas personāžiem un grāmatas rašanās ideju, Latvijas Golfa federācijas pārstāvis iepazīstināja ar golfu kā jaunu olimpisko sporta veidu, bija konkursi un sacensības "Davis Golf Style Academy" trenera vadībā, kā arī apbalvošana. Grāmata tiks dāvināta Latvijas skolu bibliotēkām un pašvaldībām. Sk. attēlus


ZZ 6b 1Dalība "ZZ čempionāta" pusfinālā! 28.04.2016.

Katru gadu mēs no visas sirds esam cerējuši, ka beidzot tiksim ZZ čempionātā. Un kā par brīnumu mūsu lielā vēlēšanās piepildījās. Mēs ļoti gatavojāmies šim čempionātam un 28. aprīlī visi kopā devāmies pretī uzvarai.

Tagad mēs ar lielu nepacietību gaidām fināla dienu 28.maijā Jūrmalā. Mēs, 6.B klase, skriesim līdz uzvarai! Lasīt vairāk Sk. attēlus


Esi drossKonkursa "Esi drošs - neesi pārdrošs!" 27.04.2016. pusfināls

Kad 27.maijā ieradāmies uz pusfināla sacensībām Iekšlietu ministrijas ēkā, bijām gatavi sīksti cīnīties un labi pavadīt laiku. Mūsu komandai tika uzdoti jautājumi par dažādām tēmām drošības jomā. Pēc uzdevumiem bija atpūta, kuras laikā varējām redzēt kā noņem pirkstu nospiedumus.

Kad tika sauktas komandas, kuras tika tālāk, bijām saspringti, cerībā, ka varētu tikt tālāk. Par nožēlu jāsaka, ka tālāk netikām, taču bijām ieguvuši zināšanas un atmiņas.
Lasīt vairāk Lasīt vairāk


JSDFPraktiskās braukšanas treniņi - aktīvi gatavojamies CSDD "Jauno satiksmes dalībnieku foruma - 2016" sacensībām 25.04. - 03.05.2016.

Kad ĶIVERI es galvā lieku,
Un NOTEIKUMUS iemācos kā nieku,
Uz ielas izbraucu AR PRIEKU,
Un kļūstu par JAUNO SATIKSMRS DALĪBNIEKU.

   Tad FORUMĀ es gaidīts tieku,
   Lai šķēršļus pieveiktu KĀ NIEKU,
   Lai PRASMES iegūtu ar prieku
                                                               Un kļūtu par DROŠU SATIKSMES DALĪBNIEKU.

  Nu ķiveri es VIENMĒR galvā lieku,
  Un noteikumus ievēroju AR PRIEKU,
  Pa ielu es DROŠI uz priekšu tieku,
  Jo cienu KATRU satiksmes dalībnieku.


Putnu dienasPutnu dienās - 2016 25.04.2016. Valdemārpilī

Ādažu vidusskolas komanda: Ernests Fedoreks (6.g), Rūdolfs Pētersons (7.a), Marianna Jarmakoviča (7.c), Daniela Milberga-Zuza (7.e) un Renārs Jānis Bronka (8.b) devās uz Valdemārpili, lai piedalītos "Putnu dienu - 2016" aktivitātēs.
Putnu būrīšu gatavošnā mūsu skolēni izcēlās ar oriģinalitāti un izdomu. Lai arī sala pirksti, cītīgi tika  pārlasīti zirņi un pupas. To, ka esam zinoši un erudīti, skolēni pierādīja nosaucot Latvijas putnus, dziedot dziesmas par putniem, risinot krustvārdu mīklas. Sk. attēlus


PolijaErasmus + projektā "SPORT IS NOT ONLY FOOTBALL"

17.04.-23.04.2016. Starogard Gdansk, Polija
* 18.04. - Volejbols, skolas apskate, valstu prezentācijas Lasīt vairāk Sk. attēlus

* 19.04. - Jumpcity, Gdinia, Sopota, Gdansk Lasīt vairāk Sk. attēlus

 * 20.04. - Vieglatlētika, basketbols, florbols, badmintons, Malborkas pils Lasīt vairāk Sk. attēlus

 * 21.04. - Szymbark brīvdabas komplekss, Eksotisko dzīvnieku Zoodārzs, Strausu ferma
Lasīt vairāk Sk. attēlus

 * 22.04. - Nūjošana, loku šaušana, apbalvošana  Lasīt vairāk Sk. attēlus Diplomi


Sefiba par konteineruDalība akcijā “Uzņemies šefību pār konteineru 2”
Ar akciju „Uzņemies šefību pār konteineru 2!” mēs iepazināmies un pieteicāmies dalībai tajā, kad š.g. projektu nedēļas ietvaros Ādažu vidusskolā tika rīkota "Eco Baltia vide" nodarbība "Dzīvosim zaļi".
Savācot visvairāk stikla, savos šefībai pieteiktajos stikla šķirošanas konteineros, laimējām apmaksātu ekskursiju uz plastmasas pudeļu pārstrādes rūpnīcu “PET Baltija” Jelgavā un ceļamaizei Rimi dāvanu karti 50 eiro vērtībā.
Lasīt vairāk Lasīt vairāk
Sveicam 1.g klasi! Paldies klases audzinātājai un skolēnu vecākiem! Jauku ekskursiju 23.maijā!


LielaTalka2016Lielās talkas nedēļa 18.04. - 23.04.2016.

Skolēni, skolotāji un skolas darbinieki aktīvi iesaistās Lielās talkas nedēļas darbos. Lai tīra un sakopta Ādažu vidusskola, skolas apkārtne, Ādažu novads, Latvija!


Zemes dienaStarptautiskā Zemes diena 22.04.2016. 

Piektdien, 22. aprīlī visā pasaulē svinēs Zemes dienu, kas šogad būs sevišķi īpaša, jo tās laikā ANO rīko Parīzes nolīgums parakstīšanu - tā būs svarīgākā vienošanās par klimata pārmaiņu mazināšanu pasaules vēsturē.
Skolā tiek veidota Skolas Ekopadome.  Lasīt vairāk


Meza stadisanaMeža meistardiena - stādām mežu

22.04.2016. 3.g klase 
Otro gadu piedalāmies AS “Latvijas valsts meži” rīkotajās Meža dienās. Meža darbinieku, Edgara un Lienes, vadībā iepazināmies ar meža apsaimniekošanas ciklu.
Pēc padarītā darba pulcējāmies pie ugunskura, priecājāmies par paveikto. Lai zeļ un zaļo mūsu zemes bagātība - mežs!
Lasīt vairāk
Sk. attēlus


LETAZiņas...

22.04.2016. 10.-12. klases
22. aprīlī skolā viesojās LETAs valdes loceklis Juris Mendziņš. Kopā ar vidusskolēniem tika meklēta atbilde uz jautājumu: "Vai mušu un banku vēl joprojām var nosist ar avīzi?", tika runāts par ziņām, par to spēju ietekmēt.

Sk. attēlus


Eiropas dienas 2016Eiropas dienas 18.04. - 22.04.2016. Pasākumi

1. diena     Lasīt vairāk Sk. attēlus
2. diena     Eirozinis Sk. attēlus
3. diena     Lasīt vairāk Sk. attēlus
4. diena     Lasīt vairāk Sk. attēlus
5. diena     Lasīt vairāk Sk. attēlus
Eiropas dienu pasākumu kartē!


Orient 20 04Skolu kauss orientēšanās sportā 20.04.2016.

20. aprīlī Ādažu vidusskolas komanda Siguldā piedalījās sacensībās orientēšanās sportā ,,Skolu kauss”, kurās bija pieteiktas 98 skolu komandas no visas Latvijas, kopumā 753 dalībnieki.
Lasīt vairāk


Riga sp turismsRīgas atklātās sporta tūrisma sacensības 16.04.2016.

16.aprīlī skolas Tūrisma un Orientēšanās pulciņa dalībnieki ar labiem panākumiem startēja Rīgas atklātajās sporta tūrisma sacensībās, kas reizē bija Latvijas kausa 3. posms.
Lasīt vairāk Sk. attēlus


Esi dross 2014 01Konkursa "Esi drošs - neesi pārdrošs!" 15.04.2016. zināmi rezultāti

Lai veicinātu skolēnu izpratni par drošības jautājumiem ikdienā un rīcību kritiskās situācijās 7. un 8. klašu skolēnu komandas piedalījās konkursā "Esi drošs - neesi pārdrošs!", ko rīko Iekšlietu ministrija sadarbībā ar A/S "Latvijas Gāze", VUGD, Valsts policiju un NMP dienestu. Apsveicam 8.c klases komandu "Ašie": Betiju Burkovsku, Gustavu Jorenu Baumanovski, Kristianu Libertu, Tomu Roberto Tavares un Velsu Milovanovu-Lāci ar iekļūšanu pusfinālā. Vēlam veiksmi!!!   Lasīt vairāk


Zemgales reģiona teātra sporta turnīrs 15.04.2016. Iecavā

Ādažu vidusskolas teātra sporta komanda iegūst 1. pakāpi un vietu Teātra sporta turnīrā Liepājā 3. un 4. jūnijā. Vēlam veiksmi mūsu improvizatoriem! Lasīt vairāk


Sporto klase 3gProjekts "Sporto visa klase" 15.04.2016. 3.g klase

Latvijas Olimpiskās komitejas organizētais projekta "Sporto visa klase" turpinās. 15. aprīlī notika projekta tautas bumbas pusfināls Ādažos, kur 3.g klases komanda izcīnīja 3. vietu.
Piedalīšanos projektā bērni nenožēlo ne mirkli. Viņi ir apņēmības pilni turpināt iesākto - sportot piecas reizes nedēļā!   Lasīt vairāk    
Apsveicam 3.g klasi ar izcīnīto 1. vietu savā apakšgrupā, ko izdevies iegūt pateicoties augstajiem mācību sasniegumiem! Vēlam veiksmi finālsacensībās 20.maijā. Rezultāti Sk. attēlus Kopā varam visu! 


Sac peldesanaAtklātās sacensības peldēšanā 15.04.2016.

15. aprīlī Piņķos Babītes sporta kompleksā notika 2016. gada Babītes novada jauniešu atklātās sacensības peldēšanā, kur piedalījās 10 komandas no 7 Pierīgas skolām.
Ādažu vidusskolas komanda guva pārliecinošu uzvaru. 13 no 14 Ādažu vidusskolas komandas dalībniekiem izcīnīja medaļas, gūstot vērtīgos punktus komandu kopvērtējumam. Lasīt vairāk Sk. attēlus


SALDUSfotoPirmie soļi basketbolā 14.04.2016. 1.a klase

14.aprīlī Saldū Ādažu vidusskolas 1.a klase piedalījās Sportland sadarbībā ar Latvijas Basketbola savienību rīkotajās sacensībās pirmo klašu skolēniem „Sportland pirmie soļi basketbolā” pusfinālā.
Lasīt vairāk


AurihaSkolēnu apmaiņas brauciens uz Aurihas vidusskolu Vācijā
04.04.-11.04.2016.

"Moin!" bija pirmais vārds, ko sasveicinoties iemācījās seši 10. un 11. klašu skolēni, kas mācās vācu valodu un kuriem bija iespēja piedalīties skolēnu apmaiņas braucienā uz Vāciju,  uz Aurihas vidusskolu (IGS Aurich-West), kas atrodas netālu no Ziemeļu jūras, Austrumfrīzu zemē (Ostfriesland). Lasīt vairāk Sk. attēlus


09.04.2016. Konkursa "Superpuika - 2016" finālā Ralfs Alksnis (5.a) Lasīt vairāk


Esi dross 2014 01Konkurss "Esi drošs - neesi pārdrošs!"
07.04.2016. 7.c un 8.c klašu komandas

Lai veicinātu skolēnu izpratni par drošības jautājumiem ikdienā un rīcību kritiskās situācijās regulāri 7. un 8. klašu skolēnu komandas piedalās konkursā "Esi drošs - neesi pārdrošs!", ko rīko Iekšlietu ministrija sadarbībā ar A/S "Latvijas Gāze", VUGD, Valsts policiju un NMP dienestu. 7. aprīlī 7.c un 8.c klašu komandu atbildes uz 1.atlases kārtas jautājumiem tika nosūtītas konkursa  organizatoriem. Vēlam veiksmi!


Valda CSDDCSDD eksāmens CSN velosipēda vadītāja apliecības iegūšanai
05.04.2016. 4. - 7.  klašu skolēniem

5. aprīlī skolā atkārtoti notika izbraukuma velosipēdu vadītāju eksāmens, t.i., tie, 4 .- 7. klašu skolēni, kuriem vēl nebija velosipēda vadītāja apliecība, CSN eksāmenu varēja kārtot skolā, lai droši varētu mērot ceļu uz skolu, izbaudot pavasari. Lai droša un aktīva vasara!


pateiciba"Kā datorika mainīs pasauli?"

Gada sākumā sociālā izglītības projekta Start(IT) komanda izsludināja radošu konkursu Latvijas skolām, kurā aicināja iztēloties nākotnes pasauli. Arī Ādažu vidusskolas 1. klašu skolēni atsaucās šim piedāvājumam.

Ādažu vidusskolai PATEICĪBA par piedalīšanos konkursā. Paldies skolotājām  Aigai Mikasenokai un Danijai Kundziņai. Lasīt vairāk


Basketbols 1aPirmie soļi basketbolā

1.a klases skolēnus un klases audzinātāju ieinteresēja iespēja piedalīties sacensībās "Sportland pirmie soļi basketbolā". Lai tiktu pusfinālā pirmklasnieki kopā ar skolotāju pildīja radošo mājas darbu par tēmu “Basketbols – mana spēle”, kā rezultātā 1.a klases komanda “Mazie, zibenīgie dankeri” 14.aprīlī dosies uz pusfinālu Saldū. Vēlam veiksmi!

Lasīt vairāk


Jaunietis d tirguSeminārs "Jaunietis darba tirgū" 01.04.2016.

11. - 12. klašu skolēni seminārā saņēma informāciju par nākotnes darba tirgus perspektīvām, par jaunākajiem projektiem, kas palīdz orientēties profesiju daudzveidībā, kā izvēlēties sev atbilstošāko profesiju un augstākās izglītības iestādi, kur izvēlēto profesiju apgūt. Jaunieši iepazinās ar  darba intervijas procesu izspēlējot simulācijas spēli un vēlāk pārrunājot to. Paldies Megijai Krieviņai. Informācija www.prakse.lv Sk. attēlus


01.04.2016. Pierīgas novadu skolu deju kolektīvu skate

Deju kolektīvu skatē veiksmīgi piedalījās Ādaži vidusskolas DK "Rūta" kolektīvi. Laureāta diplomu ieguva 4. klašu, 6. klašu un vidusskolas kolektīvi, bet 5. - 6. klašu kolektīvam godpilnais I pakāpes diploms.


Burvju maska 1"Burvju maska" 31.03.2016. Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā

Ādažu vidusskolas skolēni "Labo darbu nedēļas 2015" laikā rakstīja stāstus, vēstules, pasakas vai dzejoļus par tēmu "Burvju maska" kā veltījumu vienaudžiem, kuri ilgstoši ārstējas no smagām slimībām.
Laba vēlējumu grāmata, sasniedza slimos bērnus 31.martā Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā. Lai iepriecinātu bērnus, iesaistītās skolas sniedza koncertu.
Lasīt vairāk Sk. attēlus


Dek m muzDekoratīvās mākslas muzejā 31.03.2016.

12. klašu skolēni piedalījās izglītojošā nodarbībā: EKSPERIMENTU DĀRZS. KINĒTIKA. Nodarbības ietvaros jaunieši iepazinās ar jēdzieniem “kinētiskā māksla” un “stīmpanks”, diskutēja par laika un telpas izjūtu mākslā, iejutās iedomātos “Nekurienes” tēlos un no dažādiem materiāliem radīja kinētiskus objektus.

Lasīt vairāk Sk. attēlus


Kustibas turpinajums"Kustības turpinājums..."
30.03.2016. Teātra dienas pasākums skolā

Šogad skolas teātrim jubilejas gads – 20! Visu šo laiku teātris Ādažu vidusskolā ir darbojies ar mērķi pārmantot, saglabāt un apliecināt teātra spēli kā vienu no latviskās pašizpausmes veidiem.
Pārlapojot iemūžinātos  foto mirkļus, skatītāji varēja atsaukt atmiņā spilgtākos teātra notikumus. Vakara turpinājumā tika piedāvāta iespēja  noskatīties vidusskolas teātra grupas sagatavoto Jāņa Joņeva mistērijas  "Klusa nakts" fragmentu kompozīciju, dzīvot līdzi pamatskolas grupas pašu izveidotās izrādes "Nedienas ar divriteni" varoņu piedzīvojumiem, kā arī aktīvi iesaistīties teātra sporta improvizāciju spēlēs. Paldies režisorei Vairai Baltgailei!
Lasīt vairāk Sk. attēlus Prezentācija

 


 30.03.2016. Pierīgas skolu 2. - 4. klašu koru konkurss "Taureņu balsis 2016"! I kārta

 Konkurdā piedalījās Ādažu vidusskolas 1. - 4. klašu koris un ieguva II pakāpes diplomu.


LieldienuOlasTrešās Lieldienas skolā  29.03.2016.

Pavadām Lieldieniņu
Ar raibām oliņām.
Ar raibām oliņām,
Ar baltām puķītēm.

Lieldienu svinēšana skolā noslēdzās 29. martā, kad tika salīdzinātas krāšņākās olas, notika sacenšanās olu ripināšanā un olu kaujās.
Lieldienu zaķis bija atnesis ne tikai šokolādes oliņas, bet arī ludziņu ”Parastas olas piedzīvojums”, kuru rādīja 4. b klases skolēni.
Arī pati daba piedalījās svētku svinēšanā, jo visus lutināja ar saulaino un jauko laiku. Sk. attēlus


Tirai LatvijaiMakulatūras vākšanas akcija noslēgusies!
Akcijas laikā savākti un nodoti 19 950 kg makulatūras!
Čaklākās klases:
4.g - 2357,5 kg
2.e - 1514 kg
7.b - 800 kg
Paldies skolēniem, vecākiem un skolotājiem par lielo atsaucību! Paldies akcijas organizatorei Sarmai Jēkabsonei. Dzīvosim zaļi!


Londona"Good practices in Education Models in European Youth" 08.03.-18.03.2016. Anglijā

Ādažu vidusskolas skolēni Kristaps Mitkevičs, Kārlis Ruks, Aleksandrs Marks Krusts un Lauris Skraucis piedalījās starptautiskā projektā ”Good practices in Education Models in European Youth“ Anglijā. Projektā piedalījās no 16-20 gadiem veci jaunieši no Latvijas, Serbijas, Portugāles, Itālijas, Turcijas, Čehijas un arī Anglijas.
Lasīt vairāk Sk. attēlus


Es augu vesels"Es augu vesels -1"
18.03.2016. Rīgā

Ādažu vidusskolas  skolotāji Ieva Grāvīte, Inese Lēruma, Inese Laubenbaha, Anita Milanceja un Raivis Pauls piedalījās pedagogu profesionālās kvalifikācijas pilnveides programmā "Es augu vesels!", lai skolā īstenotu veselības projektu, kā arī iegūtās zināšanas un mūsdienīgās mācību metodes izmantotu citās stundās un skolas pasākumos. Lasīt vairāk Sk. attēlus


ZUARAEI open skolu treniņā 
16.03.2016. Rīgas domes NVO namā

Ādažu vidusskolas skolotājas Vaira Baltgaile, Jeļena Daktiņa, Aiga Mikasenoka, Dace Matisone un Gundega Kaugure piedalījās Viestura Dūles (Zuragusa) vadītajās  Skolotāju Augsta Emocionālā Intelekta mācībās.

Lasīt vairāk  Sk. attēlus


EKOSKOLAEkoskolu darbība 16.03.2016.

Iepazīšanās ar labās prakses piemēriem.
Ādažu vidusskolas skolotāju pieredzes apmaiņas ekskursija uz Ropažu vidusskolu un Ogresgala pamatskolu    

Sk. attēlus


CSDDKonkursa "Labākā CSDD satiksmes drošības skola - 2015" skolu - laureātu sveikšana 
15.03.2016. Latvijas Nacionālajā bibliotēkā

Esam gandarīti un lepojamies, ka mūsu kopīgais darbs ir rezultējies, iegūstot "Labākā CSDD satiksmes drošības skola - 2015" titulu.

Paldies visiem 4. - 8. klašu audzinātājiem, sociālo zinību skolotājām, skolēnu vecākiem un Zigmāram Rullim par ieguldīto darbu.  Lasīt vairāk


KursiKursi 15.03.2016. "Darbs grupās un sadarbības veidošana kā iespēja motivētai sadarbībai un komunikācijai mācību stundās"

Pateicoties ERASMUS+ kursos iegūtām zināšanām, Ādažu vidusskolas skolotājas: Jolanta Osīte, Irita Skaistkalne-Virka un Svetlana Stepane izstrādāja programmu, organizēja un novadīja kursus Pierīgas novadu sākumskolas skolotājiem, ar mērķi iepazīstināt pedagogus ar inovatīvām idejām un citu valstu pieredzi.
Kursu laikā tika aplūkoti un analizēti praktiski piemēri, ko skolotājs var izmantot mācību procesa dažādošanai un sadarbības prasmju sekmēšanai. Sk. attēlus


MaslenicaMasļeņica Pasaku fantāzija par "Zirdziņu kuprainīti"
11.03.2016. 1.d - 9.d klasēm

Masļeņica sasaucas ar latviešu Meteņiem. Cilvēki līksmi pavada apnikušo ziemu un sagaida ilgi gaidīto pavasari. Līksmi un draiskulīgi seno slāvu svētku sajūtu skolā radīja dramatiskā pulciņa dalībnieki. Paldies skolotājai Diānai Smirnovai. Sk. attēlus


Peldesana5Pierīgas novadu skolēnu sporta spēļu peldēšanas sacensības
Labākie rezultāti Ādažu vidusskolas skolēniem

Sacensības notika Inčukalna beseinā, ar ļoti kuplu dalībnieku skaitu no 12 pierīgas novadu skolām. 10. martā pārliecinošs Ādažu vidusskolas triumfs pierīgas skolēnu sporta spēļu sacensībās peldēšanā. Mūsejie labākie A, C un D vecuma grupās, B vecuma grupā 2. vieta.
Lasīt vairāk Sk. attēlus


Eksp lab“Eksperimentu laboratorija” 10.03.2016. 1. - 4. klasēm

Skolēni demonstrēja eksperimentu un nedaudz pastāstīja par to. Dalībnieki un skatītāji varēja vērot gaismas atstarošanu spoguļos, trikus ar piepūstiem baloniem, dažādas krāsu spēles ūdenī un pienā, mini vulkānu izvirdumus, kā arī degošās putas. Paldies par atsaucību dalībniekiem, vecākiem un skolotājiem.

Sk. attēlus


Makulatūras vākšanas akcija! 09.03.2016. nodoti tika 4538 kg makulatūras. Dzīvojam zaļi!


ZPD RRLatvijas 40. skolēnu zinātniskās konferences

2. posms Pierīgas reģionā 08.03.2016.

Sk. attēlus


"Mēs šķirojam. Pievienojies mums!" 07.03.2016. iesūtītie darbi radošo darbu konkursam

AS "LATVIJAS ZAĻĀ PUNKTA" organizētajā projektu konkursā   “Lielā šķirošanas stafete” iesaistījās 10.a un 10.b klases skolēni, kuri vizuālās mākslas stundās izstrādāja plakāta maketu par otrreiz izmantojamo materiālu dalītu vākšanu, šķirošanu un videi draudzīgu rīcību. No mūsu skolas tika iesniegti 6 veiksmīgākie darbi. Sk. attēlus


Talanti 2016Talantu konkurss 04.03.2016. 1. - 4. klasēm

4. marta pēcpusdienā skolas Zaļo zāli piepildīja Talantu konkursa dalībnieki, līdzjutēji un atbalstītāji.
Uzstājās dziedātāji un dejotāji. Varējām dzirdēt vijoles, klavieru, ģitāras, kokles, dažādu flautu, akordeona, saksofona priekšnesumus. Netrūka arī izteiksmīgās runas demonstrētāju un triku meistaru. Dzirdējām arī pašsacerētu stāstu, novērtējām pat krimināla rakstura skeču un vizuālās mākslas darbus. Košus priekšnesumus sniedza mākslas vingrotājas. 
Liels prieks, ka Ādažu vidusskolā ir tik daudz talantīgu skolēnu! Paldies vecākiem, skolotājiem, organizatoriem un skatītājiem.
Sk. attēlus


Baterijas 2016Bateriju vākšanas akcija noslēgusies!

03.03.2016. noslēdzās bateriju vākšanas akcija. Akcijas laikā savākti un nodoti 1253.1 kg bateriju. Paldies klasēm par lielo atsaucību! Paldies akcijas organizatoram skolotājam Raivim Paulam. Dzīvosim zaļi!    

Sk. attēlus


Ugunsdrosiba 2klUgunsdrošība - ciemos Zilonītis Baltiņš 25.02.2016. 2. klasēm

25. februārī skolā viesojās Zilonītis Baltiņš un 2. klašu skolēnus iepazīstināja ar ugunsdrošības noteikumiem. Nodarbība bija interesanta, atraktīva, aizraujoša, tās laikā skolēni uzzināja, kā rodas uguns, kad tā ir laba un kad – bīstama, kā pareizi rīkoties ugunsbīstamās situācijās. Pateicoties Zilonīša Baltiņa padomiem skolēni būs zinošāki, uzmanīgāki. Skolēni apsolīja par dzirdēto pastāstīt arī vecākiem, vecvecākiem, daraugiem un radiniekiem.
Paldies Mārim Veiguram, Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas docentam. Sk. attēlus Zilonīša Baltiņa dziesma


Burtošanas konkurss 24.02.2016. 4. klasēm
24. februārī 4. klašu komandas pulcējās, lai demonstrētu savas zināšanas angļu valodas burtošanā. Skolēni piedalījās komandu darbā, kā arī pierādīja sevi individuālajā uzdevumā. Liels paldies skolotājiem Mairai Batrakai, Olgai Vētrai, Jevgeņijam Ļitvinovam un Ievai Grāvītei par skolēnu sagatavošanu un motivēšanu piedalīties konkursā. Sk. attēlus


turLatvijas kausa 2.posma sacensības tūrismā 19.02. - 20.02.2016.

19. un 20. februārī skolas tūrisma un orientēšanās pulciņa dalībnieki startēja Latvijas kausa 2. posmā sacensībās, kas norisinājās Rīgā, Pļavnieku ģimnāzijā.

Uz goda pjedestāla šoreiz nekāpām, tomēr guvām daudz prieka, ka visu spējām paveikt un ļoti daudz pieredzes nākamajiem startiem.

Lasīt vairāk Sk. attēlus


Valodu nedValodu nedēļa 15.02. - 19.02.2016. 1. - 4. klasēm

Šogad Valodu nedēļa sākumskolā ieguva plašāku skanējumu. Dzimtā valoda, angļu valoda, mākslas un mūzikas valoda, sporta valoda ...... tās ir skolēna ikdienā sastopamās valodas. Kur vēl teātra valoda, draudzības valoda, dejas un kustību valoda .... Visas iespējas nemaz nevar nosaukt. Lasīt vairāk
  * Glītrakstu konkurss Lasīt vairāk Sk. attēlus
  * Tikšanās ar LNT žurnālistu Lasīt vairāk Sk. attēlus
  * Sākumskolas jauno literātu konkursa "Radošais solis" noslēgums novada bibliotēkā Lasīt vairāk Sk. attēlus
  * Latviešu un angļu valodas olimpiādes Lasīt vairāk Sk. attēlus
  * Konkurss "Erudīts" Lasīt vairāk Sk. attēlus
  * Valodu nedēļas noslēgums Lasīt vairāk Sk. attēlus

 


Studentu dienaStudentu diena Ādažu vidusskolā 

19.02.2016. 10. - 12. klasēm

Jau otro gadu Ādažu vidusskolā notiek Studentu diena, kurā mūsu skolas absolventi no dažādām augstskolām pastāsta par augstskolu un savu studiju pieredzi.

Lasīt vairāk     Sk. attēlus


Bateriju vākšanas akcija turpinās! 19.02.2016. nodoti tika 233,67 kg bateriju. Savukārt, visiem kopā šajā mācību gadā izdevies savākt 1344,96 kg bateriju! Dzīvosim zaļi!


Koris febr"Mūs dziesma spārnos ceļ!"

1. - 4. un 5. - 8. klašu koru koncerts 

17.02.2016.

Sk. attēlus


UgunsdrosibaUgunsdrošība - ciemos Zilonītis Baltiņš 17.02.2016. 1. klasēm

17. februārī 1. klašu skolēnus ar ugunsdrošības noteikumiem iepazīstināja Zilonītis Baltiņš. Nodarbība bija interesanta, atraktīva un aizraujoša, tās laikā skolēni uzzināja, kā rodas uguns, kad tā ir laba un kad – bīstama, kā pareizi rīkoties ugunsbīstamās situācijās. Skolēni aktīvi iesaistījās nodarbībās – uzdeva jautājumus un dalījās savā pieredzē. Pateicoties Zilonīša Baltiņa padomiem skolēni būs zinošāki un uzmanīgāki.
Kopā ar Zilonīti Baltiņu nofotografējāmies, kopīgi padziedājām un padejojām. Paldies Mārim Veiguram, Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas docentam. Sk. attēlus


bilde 1Pierīgas novadu skolēnu sporta spēļu sacensībās vieglatlētikas trīscīņā "C" grupā - I vieta

16. februārī Baldonē notika Pierīgas skolēnu sporta spēļu sacensības vieglatlētikas trīscīņā. Mūsu skolas jaunie vieglatlēti “C” grupā pārliecinoši komandu vērtējumā ieguva I vietu. Panākumi gūti arī  individuālā vērtējumā.  Triju disciplīnu kopvērtējumā   meitenēm “C” grupā I vietu otro gadu pēc kārtas izcīnīja  Alīna Sanija Neretniece (7.e). Zēniem pirmo reizi startējot vieglatlētikas trīscīņā  II vietu ieguva Rolands Zaščirinskis (7.c), 4. vieta Rihardam Butānam (7.a). Paldies visiem komandas dalībniekiem par sacensībās uzrādītajiem rezultātiem. Lasīt vairāk


LDZ nodarb 01LDz Drošības stunda 11.02.2016. 3. - 4. klasēm

Dzelzceļš ir drošākais transporta veids, tomēr reizēm cilvēku vieglprātības vai neuzmanīgas rīcības dēļ notiek negadījumi, kuros cieš ne tikai paši negadījuma izraisītāji, bet arī citi cilvēki.
Lai izvairītos no neuzmanības vai vieglprātības izraisītajiem negadījumiem, šodien Drošības stundās, LDz Drošības izglītības speciāliste Māra Baumane stāstīja skolēniem kā pareizi un droši uzvesties dzelzceļa tuvumā un vilcienā.
Paldies Mārai par nodarbībām un dāvinājumu. Atcerēsimies, ka visos gadījumos vilcienam priekšroka! Sk. attēlus

 


komanda volPierīgas čempiones volejbolā
Par Pierīgas čempionēm otro gadu pēc kārtas kļuva Ādažu vidusskolas meitenes, kuras uzvarēja visās trijās spēlēs.
Uzvarētāju komandas sastāvā spēlēja Darja Šilova (9.d), Anna Kovala (9.d), Anna Fiļipenoka (9.d), Inna Nalbandjana (9.d), Diāna Hrupina (9.d), ElĪza Isajeva (8.e), Renāte Rodionova (7.b), Sanija Kristiāna Elksne (7.e) un Elizabete Sidorova (7.b). Paldies trenerei Jeļenai Smirnovai.

Lasīt vairāk 


Apsveicam Pierīgas novadu apvienības skolu skatuves runas konkursa uzvarētājus! Sk. attēlus


Komanda mlErasmus+ projektā "SPORT IS NOT ONLY FOOTBALL" 31.01. - 06.02.2016. Rumānijā, Giurgiu

* 1.diena - Giurgiu skola, Basketbols Lasīt vairāk Sk. attēlus

* 2.diena - Galda teniss, valstu prezentācijas, tautas dejas Lasīt vairāk Sk. attēlus

 * 3.diena - Vieglatlētika Lasīt vairāk Sk. attēlus

 * 4.diena - Ekskursija uz Bukaresti  Lasīt vairāk Sk. attēlus

 * 5.diena - Ekskursija uz Drakulas pili  Lasīt vairāk Sk. attēlus Diplomi


Zetonu vakars 01Žetonu vakars 05.02.2016. 12.a un 12.b klasēm

Skolas žetons – tā ir piederības zīme savai skolai, savam novadam, savai paaudzei. Tas ir kā talismans un veiksmes simbols!
Mūsu skolas žetonā attēlots  skolas logo, un uz tā  iegravēts izsniegšanas gads. Šogad – 2016.
Žetons Ā burta veidā tika izveidots un pirmo reizi pasniegts 1996. gadā, un šovakar mēs to pasniedzām 21. reizi 30 skolas topošajiem absolventiem un viņu audzinātājiem. Šis gads skolai ir vēsturisks. 1986. gada 1. septembrī tika atvērta Ādažu vidusskola, un šogad skola svin savu 30. darbības gadu, un 14. maijā visi  Ādažu pamatskolas un Ādažu vidusskolas bijušie skolēni, skolotāji un darbinieki tiek aicināti uz koncertu un balli, lai godam atzīmētu šo notikumu. Sk. attēlus

 


Meteni 27Meteņa diena 05.02.2016. 1. klasēm
Pirmo klašu skolēni iepazinās ar Meteņdienas tradīcijām. Meteņi ir laiks, kad ziema spēkojas ar pavasari. Arī bērni maskojušies, pārģērbušies spēkojās, sacentās mīklu minēšanā, pogu lasīšanā, piku mešanā un veiklībā. Skolēni mērojās spēkiem sniegpārsliņu pūšanā, karošu un slotu cīņās. Meteņus sauc arī par pīrāgu dienu, tāpēc pasākuma noslēgumā katram tika arī pa kārtīgam pīrāgam. Pavasaris uzvarēs! Sk. attēlus


5. februārī - ZPD (zinātniski pētniecisko darbu) aizstāvēšana Sk. attēlus


Novada domeEuroscola projekta dalībnieki tiekas ar Ādažu novada domes priekšsēdētāju

03.02.2016.

3. februārī, tikšanās reizē ar Ādažu novada domes priekšsēdētāju Māri Sprindžuku, Euroscola projekta dalībnieki dalījās pieredzē par savām aktivitātēm Eiropas Parlamentā Strasbūrā.

Lasīt vairāk Sk. attēlus


Atskaite 01Euroscola projekta dalībnieki skolas vadībai sniedza atskaiti par paveikto Eiropas Parlamentā 02.02.2016.

Šādi projekti rada sniega bumbas efektu attīstībai katrā jaunietī. Tā laikā pārvarējām, izmainījām katrs sevi, kas pēc tam sagādāja gandarījumu. Izbaudījām, ka visi skolēni bija motivēti, darbā bija gan nopietnuma, gan rotaļīguma garša. 
Paradījām sevi no labākās puses un ieguvām fantastiskas atmiņas, un uzticamus kontaktus. Šis ir lielisks veids kā iziet no komforta zonas.
Domāju, ka šis ceļojums ir patiešām izdevies. Ir iegūta neaprakstāma pieredze Eiropas Parlamentā un apskatītas daudzas skaistas vietas. Bija jauki nedaudz izrauties no ikdienas, un, lai arī cik bezcerīga reizēm likās situācija, bija vērts to izturēt līdz galam. Fantastisks ceļojums ar fantastiskiem cilvēkiem. Sk. attēlus Sk. video

 


Zobu hig 01Zobārstes nodarbība par zobu veselību  kopā ar Zobiņu Baltiņu

01.02.2016. 1. - 3. klasēm

Zobārste kopā ar Zobiņu Baltiņu viesojās skolā, un 1., 2. un 3. klašu skolēniem uzskatāmi parādīja, kas un kā pareizi darāms, lai zobi būtu veseli. Skolēni uzzināja, ar kādu slepeno ieroci var aizbiedēt zobugrauzi Urķi!

Paldies par nodarbību, grāmatiņu un slepeno ieroci (zobu birsti). Lai veseli zobi un skaists smaids!!!! Grāmatiņa Filmiņa Sk. attēlus


Sp is not FErasmus + projektā "SPORT IS NOT ONLY FOOTBALL"

31.01.-06.02.2016.

Rumānijā, Giurgiu

piedalās Ādažu vidusskolas 8 skolēni un 2 skolotāji


Strasbura 2016Ādažu vidusskolas skolēni Eiropas Parlamentā Strasbūrā 23.01.-30.01.2016.

Braucienā piedalījās 24 Ādažu vidusskolas 9. – 11. klašu pārstāvji. Eiropas Parlamentā Ādažu  vidusskolu un Latviju pieteica Anna Helēna Saulīte (10.a). Mūsu skolēni laicīgi bija izstrādājuši tēzes diskusijām, kuru laikā tika izvirzīti grupu pārstāvji lielajai plenārsēdei. No sešām diskusiju grupām, divās mūsu skolas pārstāvji tika izvirzīti darbam noslēguma sesijā. Eiropas Parlamenta prezidijā sēdēja un ar savas diskusiju grupas rezolūciju lielo auditoriju iepazīstināja Ričards Murāns (11.a), savukārt tēžu pamatojumu pārliecinoši veica Aleksandrs Marks Krusts (11.a)

Lasīt vairāk Sk. attēlus


TurismsTūrisma pulciņa dalībnieku sacensības Jēkabpilī 29.01. - 30.01.2016.

29. - 30. janvārī tūrisma pulciņa dalībnieki: Gudermanis Adrians - 2.b, Gudermane Kristiana - 3.b, Zbitovskis Ģirts - 4.c, Radziņš Edvards - 4.b, Smildziņa Katrīna Digna - 5.e, Ābele Annija - 5.b, Plūme Dace - 5.b, Samanta Ozola - 5.a, Rudzītis Oskars - 6.g, Eglīte Līva - 7.c devās uz sacensībām Jēkabpilī, kur startēja ar 3 komandām divās vecuma grupās.

Lasīt vairāk Sk. attēlus


TiesibasVelosipēda vadītāja apliecības 29.01.2016. 4. klasēm

29. janvāris - nozīmīga diena 4. klašu skolēniem. Šajā dienā gandrīz visi 4. klašu skolēni saņēma sava gan projektu nedēļā, gan individuālā, gan sadarbībā ar vecākiem ieguldītā darba augļus - velosipēda vadītāja apliecības. Klašu kolektīvi saņēma Atzinības rakstus par aktīvu darbu projektu nedēļas laikā un veiksmīgu savstarpējo sadarbību, pārliecinošu komandu startu konkursā "Drošība", kā arī saldu balvu.

Atcerēsimies uz Velosipēda apliecības rakstīto: "Cieni citus un citi cienīs Tevi. Brauc piesardzīgi, ievēro noteikumus. Lieto aizsargķiveri. Esi redzams - lieto atstarojošu vesti vai apģērbu."


Mat ned sakumskola 11Matemātikas nedēļa 25.01.-29.01.2016. 1. - 4. klasēm

Janvāra pēdējā nedēļā vārds „matemātika” skanēja biežāk nekā iepriekš. Visas nedēļas garumā „matemātika” bija sastopama ik uz soļa – dzejoļos, skaitāmpantos, pasakās, rēbusos, krustvārdu mīklās, angļu valodā, mūzikā, vizuālajā mākslā un mājturībā, arī sportā un sociālajās zinībās, neiztika arī dabaszinībās bez tās. Izrādās, ka bez matemātikas nevaram iztikt ne mirkli!    

Lasīt vairāk Sk. attēlus

Notika arī skolas matemātikas olimpiāde. Sk. attēlus Apsveicam skolas matemātikas olimpiādes uzvarētājus


Davinajums 3

 

 

Sirsnīgs paldies SIA "REM Legal" valdes loceklim Jānim MELLUPAM par dāvinājumu skolai, atbalstot Draudzīgo aicinājumu.

 


27. janvārī - Makulatūras vākšanas akcijas turpinājumā savākti 3330 kg makulatūras!


Strasbura 2016Ādažu vidusskolas skolēni dodas uz

Eiropas Parlamentu

23.01.-30.01.2016.

Lasīt vairāk


Natura 2000Lekcija - informācija par projektu „Īpaši aizsargājamu putnu sugu aizsardzības stāvokļa uzlabošana Natura 2000 teritorijā „Ādaži””

22.01.2016. 9. klasēm

22. janvārī skolā viesojās dabas aizsardzības speciāliste Laura Jukame.

Lasīt vairāk Sk. attēlus


7kl proj nosl7. klašu skolēnu karjeras izglītības projekta "Izpēti profesijas Ādažu novadā!" prezentācija

22.01.2016.

Skolēni prezentēja redzēto un dzirdēto Ādažu uzņēmumos, stāstīja par profesijām tajos. Skolā viesojās profesiju pārstāvji, kas vērtēja skolēnu darbu.

Lasīt vairāk Sk. attēlus


Zvirbulis CopySkolas skatuves runas konkurss "Zvirbulis - 2016" 21.01.2016.

   * 1. - 4. klasēm   Lasīt vairāk

   * 5. - 6. un 8. - 12. klasēm Lasīt vairāk

Sk. attēlus


Barik atcBarikādēm - 25! 20.01.2016.

20. janvārī pie skolas deg ugunskurs, jo aprit 25 gadi kopš 1991. gada barikādēm, kad Baltijas iedzīvotāji drosmīgi iestājās par savu valsti. Tolaik visdažādākie cilvēki no visas Latvijas pulcējās, lai dienu un nakti kopīgiem spēkiem sargātu valsts stratēģiski svarīgos objektus. Vieni sargāja, citi rūpējās par tiem, kuri sargā. Arī Ādažu vidusskolas darbinieki, vecāko klašu skolēni un skolēnu vecāki.

Skat. vairāk


4kl csdd eksCSDD eksāmens CSN velosipēda vadītāja apliecības iegūšanai 19.01.2016. 4. klasēm

Jau I semestrī 4. klašu skolēni uzsāka gatavoties CSDD CSN eksāmena kārtošanai, lai iegūtu velosipēda vadītāja apliecību un būtu pilntiesīgi ceļu satiksmes dalībnieki. Eksāmena kārtošanai tika pieteikti 123 skolēni, no kuriem 115 eksāmenu kārtoja šodien. Prieks, ka 98 skolēni eksāmenu nokārtoja sekmīgi. Ko darīt, ja nepaveicās? Gatavoties atkārtotai eksāmena kārtošanai martā kopā ar skolēniem, kuri šodien nebija skolā, lai pavasarī droši varam doties uz skolu ar velosipēdu. Paldies Valdai Kjasperei no CSDD par atsaucību.

Valda Kjaspere: "Dažādi ceļi mūs visus - gan braucējus, gan gājējus saved kopā. Bet satiksmes noteikumi šo tikšanos padara drošu un saprotamu. Apsveicu visus 4. klašu skolēnus, kuri šodienas velosipēdu vadītāja eksāmenu nokārtoja un tagad būs likumīgi velobraucēji! Veiksmīgu ceļu!" Sk. attēlus


SniegaD"Sniega nedēļa"

18. - 22.01.2016. 1. - 12. klasēm

Šā gada 17. janvārī gan visā pasaulē, gan arī vairākās vietās Latvijā ar daudz un dažādiem pasākumiem tika svinēta “Pasaules Sniega diena 2016”.

Ādažu vidusskola arī šogad ir pieteikusi dalību “Pasaules sniega dienai - 2016”, dodot skolēniem iespēju iepazīt un arī izmēģināt visdažādākās aktivitātes uz sniega un ledus stadionā. Skolā “Sniega nedēļas” aktivitātes notiks no 18. - 22. janvārim. Lasīt vairāk Sk. attēlus


Gada klaseApsveicam skolas konkursa "GADA Klase 2015" uzvarētājus

15.01.2016. 5. - 12. klasēm

* I vieta   - 5.c, 6.b, 7.c, 7.e, 10.b klasēm

* II vieta  - 5.a, 6.e, 7.b, 9.d, 12.a klasēm

* III vieta - 6.g, 7.a, 11.b klasēm Sk. attēlus


Tilts 2016Dabasszinātņu diena Sadarbībā ar RTU studentiem

13.01.2016. 5. - 11. klasēm

* 5. - 7. klases - Vafeļu torņu konkurss

* 8. - 11. klases - Spageti makaronu tiltu konkurss Vēlam veiksmi!

Informācija Lasīt vairāk Sk. attēlus Torņi Tilti

 


GBM pusfinCSDD konkursa "Gribu būt mobils!" pusfinālā

11.01.2016. Baložu vidusskolā

CSDD konkursa "Gribu būt mobils!" pusfinālā 8.c klases komandai "Komanda"- 5. vieta un 6.e klases komandai "Optimisti"- 8. vieta. Paldies skolēniem un klases audzinātājām par ieguldīto darbu gatavojoties konkursam.

6.e mājas darbs Sk. attēlus


Drosiba 57Konkurss "Drošība" 11.01.2016. 4. klasēm

Projektu nedēļas laikā 4. klašu skolēni veidoja komandas, lai konkursa "Drošība" laikā pārbaudītu, nostiprinātu iegūtās zināšanas ar dažādu drošību sasitītos jautājumos.

Mums ir svarīga skolēnu kā ceļu satiksmes dalībnieku drošība, tāpēc 4. klašu skolēni turpina gatavoties CSDD eksāmena kārtošanai 19. janvārī, lai iegūtu velosipēda vadītāja apliecību.

Sk. attēlus


11. janvārī - CSDD Konkursa "Gribu būt mobils!" pusfināls

Vēlam veiksmi 8.c klases komandai "Komanda" un 6.e klases komandai "Optimisti"! Paldies klašu audzinātājām E.Kānai (6.e) un L.Kalniņai (8.c) Lasīt vairāk


Projektu nedēļa 04. - 08.01.2016. 1. - 9. klasēm un 04. - 06.01.2016. 10. - 12. klasēm

Projektu darbu izstrādāšana ir kļuvusi par neatņemamu mācību procesa sastāvdaļu, un laiku projektu norisei katra skola plāno patstāvīgi.
* 1.klases - "80 dienas skolā. Ceļojums pa Zināšanu planētu. Mūsu dāvana skolas 30. gadu jubilejai." Lasīt vairāk

* 2.klases - "Jaunā skola Ādažos." Lasīt vairāk

* 3.klases - "Manai skolai - 30!" Lasīt vairāk

* 4.klases - "Drošība. Velosipēda vadītāja apliecība - drošībai!" Lasīt vairāk

* 5.klases - Karjeras izglītības projekts "Izpēti profesijas savā ģimenē." Vairāk Lasīt vairāk

* 6.klases - Karjeras izglītības projekts "Izpēti profesijas Ādažu vidusskolā." Vairāk Lasīt vairāk Sk. attēlus Sk. attēlus

* 7.klases - Karjeras izglītības projekts "Izpēti profesijas Ādažu novadā." Vairāk

* 8.klases - Padziļināts projektu darbs mācību priekšmetā. Sk. attēlus

* 9.klases - Karjeras izglītības projekts "Izpēti savu nākotnes profesiju." Vairāk Lasīt vairāk

* 10.a un 11.a klases - ZPD (zinātniski pētnieciskie darbi).

* 10.b klase - Biznesa plāni

* 11.b klase - Skolēnu mācību uzņēmumi.


Atbildiba 01VP nodarbības "Atbildība"

08.01.2016. 5. - 6. klasēm

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Saulkrastu iecirkņa Ādažu-Garkalnes iecirkņa inspektore Jekaterina Bokše: "Padomā, pirms izdari!"

Sk. attēlus


Dzivosim zali 01"Dzīvot zaļi - drošībai!"

06. - 08.01.2016. 1 .- 3. un 5. - 6. klasēm

Nodarbību par vides saudzēšanu un stikla šķirošanu vada Eco Baltia Vide speciāliste Ilze Retiga.

Sk. attēlus


Elektrodrosiba 01Elektrodrošība

05. - 08.01.2016. 1. un 4. - 6. klasē

Nodarbības vada AS "Sadales tīkls" Pierīgas Energoizlietošanas uzraudzības daļas Piejūras iecirkņa meistars Ansis Jirgensons.

Lasīt vairāk Sk. attēlus


Velosipeds 01"Velosipēda uzbūve, tehniskais stāvoklis un aprīkojums drošībai"

07.01.2016. 4. klasēm

Biedrības "ĀdažiVelo" valdes loceklis Zigmunds Nurža: "Drošība un 3X drošība!"

Sk. attēlus


Cieni Interneta 01"Cieni sevi un citus Internetā!" -

nodarbība Ādažu novada bibliotēkā

07.01.2016. 4. klases

 

Sk. attēlus


PP 01PP nodarbības "Drošība un atbildība"

05. - 07.01.2016. 1. un 4. - 6. klasēm

Ādažu pašvaldības policijas priekšnieks Oskars Feldmanis un vecākais inspektors Arturs Šmaukstelis:"Vecākiem un bērniem ir jāatceras, ka rūpes par kārtību un drošību it visur sākas ar atbildību pret sevi un līdzatbildību pret citiem." Sk. attēlus


Mobings 01VP nodarbības "Mobings"

05.-06.01.2016. 4. - 6. klasēm

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Saulkrastu iecirkņa Ādažu - Garkalnes iecirkņa inspektore Jekaterina Bokše: "Izturies pret citiem tā, kā Tu gribi, lai izturas pret Tevi!"

Sk. attēlus


Pirma pal 01Nodarbības "Pirmā palīdzība"

05.-06.01.2016. 4. klasēm

Nodarbības par praktiskās pirmās palīdzības sniegšanu  negadījumā cietušajam vada Dace Lapsiņa.

Sk. attēlus


Esi dross velosipeda vad 01"Es - zinošs velosipēda vadītājs"

05.01.2016. 4. klasēm

Nodarbību vada Valda Kjaspere - CSDD sabiedrisko attiecību daļas speciāliste.

Sk. attēlus


Spele 01VP nodarbība

Spēle "Drošība"

05.01.2016. 1. klases

Sk. attēlus


Ugunsdrosiba 01Ugunsdrošība

05.01.2016. 4. klasēm

Nodarbību vada Māris Veigurs - Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas docents: "Dzīve nav datorspēle, kurā ir daudzas dzīvības, mūsu īstajā dzīvē ir tikai viena dzīvība - sargāsim to." Sk. attēlus


Sarga sevi pats 01VP nodarbības "Sargā sevi pats, esi redzams, sargā savas mantas!"

04. - 05.01.2016. 1. - 3. klasēm

Valsts policijas inspektore Jekaterina Bokše: "Tava drošība ir Tavās rokās!"

Sk. attēlus


Radošā darbnīca kopā ar "Ilustrētā Junioriem" 11.12.2015. 3.b klase

Kā uztaisīt zvēriņus ar džemperiem rāda Ādažu vidusskolas 3.b klases skolēni. Sk. žurnālā


GBM logoCSDD Konkursa "Gribu būt mobils!" neklātienes kārtas rezultāti

Esam gandarīti, ka CSDD konkursā "Gribu būt mobils!" pēc neklātienes kārtas rezultātiem divas komandas - 8.c klases "Komanda" un 6.e klases  "Optimisti" ir izcīnījušas tiesības startēt pusfinālā, bet 7 komandas saņēma veicināšanas balvas no CSDD. Apsveicam

Laimīgu, mobilu un drošu 2016.gadu!


Adazu vsk Ziemassvetki2015

 

Lai gaiša miera pilns Ziemassvētku laiks!

Daudz prieka un pārsteigumu

Jaunajā - 2016. gadā!

 


Sporta sk"Ādažu sporta laureāts 2015"

19.12.2015.

Lepojamies, ka mūsu sporta skolotāji: INESE LĒRUMA, JEĻENA SMIRNOVA un LEONĪDS KUZŅECOVS ir augstu novērtēti visā Ādažu novadā!

APSVEICAM!


Apbalvosana 1 2kl 081. - 2. klašu sadziedāšanās "Rūķi dzied!" Skolēnu ar augstiem mācību sasniegumiem  apbalvošana

18.12.2015. 1. - 2. klases

Lasīt vairāk

Sk. attēlus


Apbalvosana 3 4kl 163. - 4. klašu sadziedāšanās "Rūķi dzied!" Skolēnu ar augstiem mācību sasniegumiem un "Edelweiss" konkursa uzvarētāju  apbalvošana

18.12.2015. 3. - 4. klases

Lasīt vairāk

Sk. attēlus


Apbalvosana 9 12kl 07Skolēnu ar augstiem mācību sasniegumiem un skolas olimpiāžu uzvarētāju apbalvošana - pieņemšana pie skolas direktores

18.12.2015. 9.-12. klases

Lasīt vairāk Lasīt vairāk

Sk. attēlus


Apbalvosana 5 8kl 01Skolēnu ar augstiem mācību sasniegumiem un skolas olimpiāžu uzvarētāju apbalvošana

18.12.2015. 5.- 8. klases

Lasīt vairāk

Sk. attēlus


Ruta ZSV 58DK "Rūta" 1. - 3. un 10. - 12. klašu grupu

Ziemassvētku koncerts

17.12.2015.

Sk. attēlus


17.12.2015. "Rūķu skrējiens" Lasīt vairāk Sk. attēlus


Ruta 4 12 65DK "Rūta" 4. - 12. klašu grupu

Ziemassvētku koncerts

16.12.2015.

Sk. attēlus


Uzvedums 37Ziemassvētku uzvedums "Jauno gadu sagaidot!"

15.12.2015.

Aktieri 5.d - 9.d klašu skolēni

Sk. attēlus


Labd akc 02Ziemassvētku labdarības akcijas "No sirds uz sirdi!" noslēgums

15.12.2015.

Paldies ģimenēm par sarūpētajām dāvanām. Lai svētku sajūta un prieks ienāk katrā mājā! Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno 2016. gadu!

Sk. attēlus


Turisma nosl 07Profesionālā apmācība tūrismā un IT jomā Ādažu vidusskolā pabeigta

28 Ādažu vidusskolas 10. un 11.klašu skolēni 2015. gadā ir apguvuši profesionālo apmācību tūrismā un IT jomā.

Paldies Ādažu pašvaldībai par finansiālu atbalstu! Paldies sadarbības partneriem – Biznesa augstskolai “Turība” un Baltijas Datoru akadēmijai. Lasīt vairāk Sk. attēlus


ZSV sk Senj 01Ziemassvētku pasākums pedagogiem - senioriem
11.12.2015.

Kā katru gadu arī šogad Ziemassvētku gaidīšanas laikā uz skolu tika aicināti pedagogi seniori. Skolotājus no sirds iepriecināja deju kolektīva “Rūta” dejotāji, dzeju runāja pamatskolas un vidusskolas skolēni, koncerta noslēgumā izskanēja dziesma “Mazā bilžu rāmītī”. Vakars tika pavadīts kopīgās atmiņās un tikšanās priekā. Lai skaisti gaidāmies svētki! Sk. attēlus


Ruki nak 01Izstāde "Rūķi nāk!"

1. - 4. klašu skolēnu darbi

11.12.2015.

Sk. attēlus


Bateriju vākšanas akcija turpinās!

11.12.2015. nodoti tika 299,2 kg. bateriju. Savukārt, visiem kopā šī mācību gada 1.semestrī izdevies savākt 1111,29 kg. bateriju! Nākamā bateriju nodošanas diena 19.02.2016. Dzīvosim zaļi!


COMENIUS projekta "Go Europe" noslēgums Sk. attēlus


11ab LU 01LU Ģeogrāfijas un Dabaszinātņu centrā

11.12.2015. 11.a un 11.b klašu skolēni devās mācību ekskursijā uz Latvija Universitātes Ģeogrāfijas un Dabaszinātņu centru. Ekskursijas sākumā noklausījāmies prezentāciju par klimatu un klimata maiņām. Pēc tam mums bija jāveic eksperiments, kurā paši veidojām savu klimatu un laikapstākļus, ražojot CO2 un cenšoties panākt pēc iespējas augstāku temperatūru. Kad eksperiments pabeigts, bija iespēja apskatīt interaktīvu izstādi no Francijas un uzzināt par dažādām ģeogrāfiskām izmaiņām uz zemes un attīstību zinātnē.
Ekskursija beidzās ar nelielu pastaigu pa universitātes ēku, apskatot laboratorijas, uzzinot par nākotnes plāniem fakultātes attīstīšanā. Mums bija arī brīnišķīga iespēja no 8.stāva "VIP" telpas baudīt skatu uz Rīgas ainavu un beigu beigās arī iziet uz balkona, kur ir ierīkota siltumnīca. Šī ekskursija izraisīja sarunas par nākotni un ģeogrāfisko stāvokli pašlaik. Sk. attēlus

 


Stutgarte 01Erasmus+ K2

stratēģiskais skolu sadarbības partnerību projekts "Digitālie pilsoņi darbībā"

28.11.2015. - 05.12.2015. skolēnu vizīte Štutgartē

Lasīt vairāk Sk. attēlus


Karj izgl 7kl 01Projekts "Izpēti profesijas Ādažos"-

uzņēmumu pārstāvju viesošanās skolā un tikšanās ar 7. klašu skolēniem 04.12.2015.

Lasīt vairāk

Sk. attēlus


Starp mums meitenem 01"Starp mums, meitenēm"

1. un 2. decembrī 6. klašu meitenēm notika "P&G" Always izstrādātās programmas nodarbība "Starp mums, meitenēm", lai palīdzētu meitenēm izprast fiziskās un emocionālās izmaiņas, kā arī pieņemt tās un mazināt ar augšanas periodu saistīto stresu. Paldies lektorei Mairitai Bebrišai.

Sk. attēlus


EK 121 01Skolas Eiropas kluba "Mazie Eiropieši" gadadiena "12+1" 01.12.2015.

Patīkami pavadītais laiks mūzikas pavadījumā, aizraujošās sarunas par klubu un to  dalībnieku  piedzīvojumiem skolā un pasaulē raksturoja šo gadadienu.
Pasākumu iesāka Rūķu māte jeb skolotāja S. Savicka, kas pasakas formā sveica klātesošos. Veiksmes stāsti  tika stāstīti izmantojot teatrālu improvizāciju. Piemēram, Eiropas dienu norise tika atspoguļota no hokeja komentētāja redzes punkta, savukārt jauniešu projekts Rumānijā tika izstāstīts kā pasaka. “Reiz, sen, senos laikos bija princis, kas devās uz tālu karaļvalsti pāri trej deviņām zemēm…” Ar šo stāstīšanas metodi tika mēģināts aizstāt tradicionālās, garlaicīgās prezentācijas. Tas izdevās. Šāda veida prezentēšana notika pirmo reizi 13 gados.
Viesībās piedalījās mūsu mīļa skolas administrācija - D.Dumpe S.Jēkabsone un A.Krūze. Kluba viesu sarastu papildināja bijušie Eiropas kluba prezidenti: Edgars Ikstens, Dominiks Jarmakovičs un Raivis Jānis Jaunkalns. Viesu vidū bija arī Dace Skuja, Raivis Pauls un Ralfs Brieze, kas bija atbalstījuši kluba darbību un piedalījušies tā veidotajos pasākumos, ceļojumos.
Mielodamies ar gardo kliņģeri, nolēmām, ka pavadījām  kopā lielisku laiku un šādi turpmāk apmainīsimies ar informāciju. Liels paldies ir jāsaka Dominikam un Ralfam, kas mums uzbūra fantastisko gaisotni ģitāru spēles pavadījumā.

Eiropas kluba prezidents Aleksandrs Marks Krusts, foto - Kerijs Staškevičs Sk. attēlus


LabdZiemassvētku labdarības akcija "No sirds uz sirdi!"

Tuvojas Ziemassvētki – labestības laiks…
Aicinām pedalīties akcijā „No sirds uz sirdi”, sarūpējot dāvaniņas: invalīdiem, vientuļajiem cilvēkiem, maznodrošinātajām ģimenēm, bērniem...
Dažādas sadzīvē noderīgas, labi saglabājušās lietas/priekšmeti, kas pašiem vairs nav nepieciešami var kādu iepriecināt (apavi, apģērbi, trauki, gultas veļa, utt.) vai pašdarinātas dāvaniņas, mājās ceptas piparkūkas, konservi, ievārījumi u.c.
Dāvaniņai paredzēto mājās glīti iesaiņosim, klāt pieliksim zīmīti  ar informāciju kas ir dāvaniņā un nākošajā klases stundā atnesīsim uz skolu, lai 15.decembrī pie skolas egles nodotu Ādažu novada sociālā dienesta rūķiem.


Gaujas premija nosl 01"Gaujas prēmija - 2015" noslēguma pasākums

Š.g. 30 novembrī Ādažu vidusskolas Zaļajā zālē pulcējās konkursa dalībnieki, lai radošā atmosfērā noslēguma pasākumā tiktu apbalvoti labāko darbu autori.

Savā uzrunā, sveicot pasākuma dalībniekus, skolas direktore Dace Dumpe atsaucās uz Jāņa Petera teikto par Ojāru Vācieti laikrakstā “Kultūras Diena”: “Ojārs Vācietis ir nopelnījis piemiņas akmeni, ko veidojuši Inguna Rībena un Gļebs Panteļejevs un kas tika atklāts Carnikavas kapos pirms pāris nedēļām, bet galvenais - Ojārs Vācietis ir nopelnījis dvēseles atbalsi savā tautā. Vienīgais - man bailes, ka šī atbalss nepazūd jaunajā paaudzē, mums visiem aizejot.”

Lai O. Vācieša atbalss nepazustu, mēs turpināsim šo tradīciju, paplašinot konkursa ģeogrāfiju - šogad no Carnikavas līdz Valmierai - virzoties pret straumi Gaujienas virzienā.

Šogad žūrijai bija jāvērtē 109 darbi no 10 skolām. Labāko darbu fragmentus lasīja JRT aktieris Vilis Daudziņš, kurš atzina, ka guvis patiesu prieku, iepazīstoties ar skolēnu jaunradi. Sk. attēlus Apsveicam

 


Apsveicam Pierīgas novadu skolēnu sporta spēļu "Tautas bumbā" II vietas ieguvējas
Sk. attēlus   Lasīt vairāk


Sadr Konc 01"Latvijai - 97" Koru draudzības koncerts "Mūsu dziesma Latvijai!" 20.11.2015.

Limbažu 3. vidusskolas un Ādažu vidusskolas kori

Lasīt vairāk

Sk. attēlus


Valsts Svetki 01Es esmu LATVIJA.
Tu esi LATVIJA.
Mēs esam LATVIJA.
Kādi esam mēs, tāda ir mūsu LATVIJA.
Novembra krāsa Latvijā ir sarkanbaltsarkana. Karoga krāsa. Novembrī mēs ar lepnumu nēsājam sarkanbaltsarkanās lentītes, pieminam brīvības cīņu varoņus un atceramies savas valsts vēsturi.
Novembris ir lielu notikumu un lielu personību mēnesis. 1918. gada 18. novembris. Latvijas Nacionālajā teātrī tika pasludināta neatkarīga Latvijas valsts, lai arī vēl nebija nospraustas valsts robežas un vairākus mēnešus pēc šī drosmīgā soļa norisinājās karadarbība.
Dievs, svētī Latviju! Priecīgus svētkus mums visiem!  Sk. attēlus


Ka sargasim Latviju 01Kā mēs sargāsim Latviju?

13. novembrī skolā viesojās Aizsardzības ministrijas Starptautisko operāciju politikas nodaļas vadītāja Diāna Baranova un NBS Sauszemes spēku kājnieku brigādes komandieris Mārtiņš Liberts.

Ar 11. un 12. klašu skolēniem nodarbības laikā tika aplukoti valsts aizsardzības aktuālie jautājumi un izaicinājumi, raksturota drošības situācija un apdraudējumi pasaulē un Latvijā, kā arī analizēti nacionālās un kolektīvās drošības aspekti.   Lasīt vairāk   Sk. attēlus


4kl projEs mīlu Tevi, Latvija!

Sagaidot Latvijas 97.dzimšanas dienu, 4.klašu skolēni sociālo zinību stundās sagatavoja projekta darbu par Latviju. Skolēniem pašiem vajadzēja atrast skolotāju norādītajām tēmām atbilstošus materiālus, atlasīt svarīgāko un, strādājot komandā, veidot gan savus plakātus, gan gatavot prezentāciju.
Lasīt vairāk


Konk vesture geogr 01Latvija cauri gadsimtiem...

Mūsu skolā šonedēļ norisinājās konkurss ”Latvija cauri gadsimtiem”. 6. - 12. klašu zinošākie ģeogrāfi un vēsturnieki centās paspīdēt ar savām zināšanām. Uzvarētāji ir noskaidroti,  un otrdien visi par viņiem uzzinās. Ikvienam joprojām ir iespēja piedalīties individuālajā konkursā, atrodot jautājumus skolas telpās un nosūtot atbildes ģeogrāfijas vai vēstures skolotājam līdz pirmdienas pēcpusdienai.   Sk. attēlus


Lacplesa diena 01Lāčplēša diena 11.11.2015.

Sarkans un balts, un atkal sarkans. Lentīte piesprausta apģērbam - tieši sirds apvidū. Tik maza lentīte, bet tik daudz lepnuma par savu valsti. Tev mūžam dzīvot, Latvija!

Sk. attēlus

 


Lacplesa dienaLāčplēša dienu sagaidot

Lāčplēša diena Latvijā ir uzvaras diena, kad galvaspilsēta Rīga atguva brīvību. Šinī dienā pieminam karavīrus , kuri 1919.gada novembrī ne tikai atbrīvoja Rīgu, bet viesa pārliecību katrā sirdī par saviem spēkiem.
Ārī šogad paštaisītas sarkanbaltsarkanās lentītes Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība 11.11.15. dāvās Ādažu vidusskolas skolēniem, kopā ar vidusskolas skolēnu  parlamentu un NBS karavīriem aicinot,  tās godāt nēsājot svētku laikā. Paldies visiem, kuri iesaistījās un atbalstīja šo projektu!

ĀVAB (2015)


Apsveicam Ādažu vidusskolas Eiropas kluba "Mazie Eiropieši" dalībniekus ar konkursā EUROSCOLA izcīnīto balvu - EUROSCOLAS braucienu 28.01.2016.


SMU 10SMU Mārtiņdienas tirdziņš

Š.g. 10. novembrī Ādažu vidusskolā tika organizēts Skolēnu mācību uzņēmumu Mārtiņdienas gadatirgus, kurā piedalījās 7  uzņēmumi  no Ādažu vidusskolas ar ļoti dažādiem produktiem un pakalpojumiem.

Lasīt vairāk   Sk. attēlus


Martindiena 01Mārtiņdiena

Ja Mārtiņos zosis peld pa ūdeni, tad Ziemassvētkos staigās pa ledu! Tieši tādā noskaņojumā sākumskolas skolēni šodien, 10. novembrī svinēja Mārtiņdienu.
4. b klases skolēni, ģērbušies tradicionālajās maskās, iepazīstināja ar tradīcijām, stāstīja, ko vajag darīt un, ko nedrīkst darīt Mārtiņos, uzdeva mīklas un mācīja rotaļas.

Lasīt vairāk   Sk. attēlus


Saeimas deputati skola 01Tikšanās ar 12. Saeimas deputātiem J. Ruku un M. Bondaru

Novembris ir patriotisma mēnesis. 9.novembris Ādažu vidusskolas 10.-12. klašu skolēniem atnāca ar patīkamu pārsteigumu - mūsu skolā viesojās Saeimas deputāti: Jānis Ruks un Mārtiņš Bondars.

Lasīt vairāk   Sk. attēlus


Turisms LacplesisTūrisma pulciņa dalībniekiem I vieta Lāčplēša dienai veltītajās sacensībās - pārgājienā

7. novembrī - skolas tūrisma pulciņa dalībnieki - Oskars Rudzītis (6.g), Norberts Kristiāns Strenģe (6.g), Līva (7.c) un Rūta (5.c) Eglītes, Ernests Fedoreks (6.g), Henrijs Ruska (6.e), Annija Ābele (5.b), Katrīna Digna Smildziņa (5.e)- piedalījās Latvijas kausa 5. posma sporta tūrisma sacensībās, kas bija veltītas Lāčplēša dienai.

Lasīt vairāk  Sk. attēlus


Konf 01Konferencē "Sapratne un cieņa klasē, skolā un internetā"

2015. gada 6. novembrī Ādažu vidusskolas skolēni Ričards Murāns (11.a) un Rūdolfs Jānis Večens (8.e) ar skolotāju Raivi Paulu piedalījās Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas konferencē "Sapratne un cieņa klasē, skolā un internetā", kura notika augstskolas “Turība” zālē.

Lasīt vairāk   Sk. attēlus


Sporto visa klase 01Projekta "Sporto visa klase" atklāšana skolā

6.novembrī, otro un trešo klašu skolēni pulcējās skolas aplī, lai atklātu projekta “Sporto visa klase” sezonu Ādažu vidusskolā. Mūsu skolu šajā projektā pārstāv 3. g klase.
Projekts paredzēts bērnu veselības uzlabošanai, stājas uzlabošanai un motivācijas radīšanai. Savukārt mācību gada noslēgumā klases cīnīsies lielajā finālā, kurā tiksies klases, kuras sevi vislabāk pierādījušas atsevišķos pārbaudījumos un mācību gada laikā ieguvušas labu vidējo vērtējumu mācībās.
Pasākumā skolēni ļāvās dejām, kas arī ir sportiska nodarbe.
Veiksmi, izturību un panākumus skolēniem vēlēja Ādažu novada domes priekšsēdētājs Māris Sprindžuks, sporta daļas vadītājs Pēteris Sluka, skolas direktore Dace Dumpe un vecāki - Vita Gusta un Liene Zariņa.   Sk. attēlus


5. novembrī - Erudīcijas spēlē "Gudrs, vēl gudrāks" piedalās 8.c klases skolēns Kristaps Bareika   Vēlam veiksmi!


No 2.novembra - Konkurss "Futbola soda sitieni"   Sk. attēlus


Izglītības darbinieku pārnovadu konference 27.10.2015.

Ādažu vidusskolai - 30. - Pieredze un pārmaiņas   Darba kārtība

2015./ 2016. m. g. mūsu skolai ir jubilejas – 30. mācību gads, un 14.05.2016. visi, kas skolojušies Ādažos, ir aicināti uz absolventu salidojumu.
Ādažu vidusskola ir stabila  -  gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Par to liecina mūsu skolas tradīcijas, par to liecina mūsu skolēnu sasniegumi mācībās un valsts pārbaudes darbos, par to liecina mūsu skolēnu sasniegumi dejā un drāmas mākslā, par to liecina mūsu skolēnu sasniegumi sportā.
Bet mēs esam gatavi pārmaiņām, un šodien, 27.10.2015., izglītības darbinieku konferencē  Pieredze un pārmaiņas  ieklausījāmies VISC vadītāja viedoklī par jauno kompetenču pieeju izglītības satura apguvē, kā arī iepazinām kolēģu paredzi, darbojoties interaktīvās nodarbību grupās.  Konferencē kopā ar mūsu skolas pedagogiem piedalījās viesi no Ādažu Brīvās Valdorfa skolas, Carnikavas pamatskolas un Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošas vidusskolas.   Sk. attēlus   Prezentācija   VISC prezentācija   vESels prezentācija   vESels


Kas notiek 01Konkurss "Kas notiek?"

Šodien, 23. oktobrī, Latvijas mūzikas grupas OLAS dalībnieki pārbaudīja visas Latvijas 9. klašu skolēnu zināšanas par aktuālo Latvijā un pasaulē laikraksta Diena konkursā "Kas notiek?". Konkursā, kas tika demonstrēts Lattelecom interneta televīzijas tiešraidē, piedalījās arī  mūsu - Ādažu vidusskolas 9.a,b,c,d klašu skolēni. Vēlam atjautību un veiksmi!

Sk. attēlus


23. oktobrī  - Rīgas un Pierīgas skolu olimpiāde latviešu valodā 7. un 8. klasēm (mazākumtautību izglītības programma). No Ādažu vidusskolas piedalās: Elīza Marija Jevstigņejeva (7.d), Andrejs Rižovs (8.d). Vēlam veiksmi!


PaldiesKonkurss "Esi drošs - neesi pārdrošs!"

Paldies 7.c komandai "Drošības supermeni"': Līvai Eglītei, Amandai Mazlazdiņai, Rūdolfam Piveņam, Mariannai Jarmakovičai, Nikolai Škuttei un 8.c klases komandai "Komanda": Betijai Burkovskai, Kristapam Libertam, Tomam Roberto Tavares, Gustavam Jorenam Baumanovskim, Katei Katrīnai Eversei, kuri aktīvi iesaistījās un meklēja atbildes uz dažādiem ar drošību saistītiem jautājumiem. Iegūtā informācija lai palīdz pareizi rīkoties!


Sporto klase"Sporto visa klase"

22. oktobrī notika projekta “Sporto visa klase” atklāšanas pasākums. Katra klase saņēma karogu, kas simbolizē piederību projektam. Pēc atklāšanas ceremonijas devāmies uz “Arēna Rīga”, kur noskatījāmies basketbola spēli starp “VEF Rīga” un “Tsmoki- Minsk” komandām. Priecājamies, ka esam šī projekta dalībnieki. Tagad sportosim piecas reizes nedēļā!

Irēna Bleiva, 3.g klases audzinātāja


Sporto22. oktobrī  - 3.g klases skolēni piedalās LOK organizētā projekta "Sporto visa klase" sezonas atklāšanā    
Lasīt vairāk     Atklāšana

Olimpiskajā centrā Rīga šodien satiksies 43 3.klašu skolēni no visas Latvijas.


Apsveicam Pierīgas  novadu skolēnu  sporta  spēles basketbolā uzvarētājus    Sk. attēlu     Lasīt vairāk


Pierīgas novadu skolu sporta spēles basketbolā Ādažos 20.10.2015.
20. oktobrī Ādažu vidusskolas sporta zālē notiks Pierīgas novadu skolu sporta spēles basketbolā “C” vecuma grupā zēniem.
Sacensībās piedalīsies: Vasiļevskis Kristofers 7.b, Šķesters Normunds 7.c, Gailītis Klāvs 6.a, Briedis Valters 6.a, Gailis Mārtiņš Didzis 6.a, Osis Mārcis 6.b, Kaminskis Markuss 6.g, Vāvers Rihards Nils 6.g, Bumbieris Martiņš 6.g, Indriksons Kārlis Jānis 6.e, Eglītis Edijs Endijs 5.a. Vēlam veiksmi!


Bater 01Bateriju nodošana 16.10.2015.
Bateriju vākšanas akcija izdevusies! Kopā savākti 794,49 kg. bateriju!! Bateriju akcijas rekords 16.oktobrī 10.b klasei - 212 kilogrami!!
Izlietoto bateriju vākšanas konkurss skolā kļuvis par tradīciju, tas apvieno skolēnus, palīdzot visiem piedalīties tīras Latvijas vides veidošanā un vērtīgu resursu taupīšanā.
Mēs par tīru Latviju!
Paldies skolēniem, vecākiem un skolotājiem par atsaucību!   Sk. attēlus


Sporto16. oktobrī - Projekta "Sporto visa klase" dalībnieku iepazīstināšana ar 2. sezonu. No Ādažu vidusskolas piedalās 3.g klases audzinātāja Irēna Bleiva un sporta skolotāja Inese Lēruma.     

Lasīt vairāk


01"Drošības nedēļa" 12.10.-16.10.2015.

Ik gadu rudenī Valsts izglītības satura centrs skolās rīko “Drošības nedēļu”, kuras laikā skolēni uzzina daudz praktisku lietu, kā sevi ikdienā pasargāt no apkārtējās vides riskiem.
Ādažu vidusskolā 1.-4.klašu skolēni, runājot par drošību uz ielas, mājās un interneta vidē, veidoja plakātus. Tajos skolēni parādīja – no kā jāuzmanās, kas jāņem vērā, kā sevi pasargāt un aizsargāt. Plakāti izdevās koši, tie uzrunāja gan lielus, gan mazus.
Pirms došanās brīvlaikā vēl viens otru uzrunājām, atgādinājām par svarīgāko gan ceļu satiksmē, gan elektrodrošības jautājumos, gan par uzvedību ūdens tuvumā, gan par rīcību, tiekoties ar svešiniekiem, gan par noteikumiem, kuri jāievēro atrodoties interneta vidē. Lai jaukas, drošas brīvdienas!     Sk. attēlus


Apsveicam Pierīgas  novadu skolēnu  sporta  spēles basketbolā uzvarētājus      Sk. attēlu     Lasīt vairāk


Makulatura 01Makulatūras nodošana 14.10.2015.

Makulatūras vākšanas akcija ir izdevusies! Kopā savākti 6390,5 kg. makulatūras!!
Nodots tika viss nevajadzīgais: aprakstītais rakstāmpapīrs, veci katalogi, bukleti, avīzes, žurnāli, grāmatas, kartona kastes, papīra iesaiņojumi un citi papīra izstrādājumi.
14. oktobra makulatūras vākšanas rekords 4.g klasei, kāpā nodoti 1358 kg. makulatūras!
Paldies skolēniem, vecākiem un klašu audzinātājiem par lielo atsaucību!   Sk. attēlus


Pierīgas novadu skolu sporta spēles basketbolā Ādažos

13. un 20. oktobrī Ādažu vidusskolas sporta zālē notiks Pierīgas novadu skolu sporta spēles basketbolā “B” un “C” vecuma grupā zēniem.
13. oktobrī sacensībās piedalīsies: Vasiļevskis Kristofers 7.b, Kārkliņš Renārs 8.e, Indriksons Kārlis Jānis 6.e, Briedis Valters 6.a, Stērninieks Patriks 9.a, Vāvers Rihards Nils 6.g, Bumbieris Martiņš 6.g, Gailītis Klāvs 6.a, Šķesters Normunds 7.c, Eglītis Edijs Endijs 5.a. Vēlam veiksmi!
Skolai uzticēta arī sacensību tiesāšana. Tiesneši: Bumbieris Artūrs 11.a, Bulāns Mārtiņš 11.b, Pureniņš Miks 9.a, Mitkevičs Kristaps 10.b, Ozoliņš Dāniels 10.b, Leiboms Kārlis 10.b.


Ekonomika 01Ātri un radoši ekonomikas stundās

12. oktobrī Ādažu vidusskolā viesojās RTU Rīgas biznesa skolas pārstāvji – Claudio A. Rivera, bakalaura programmas direktors un Tija Tuherma, bakalaura programmas studentu konsultante, kuri novadīja 10.b un 12. a un b klasēm divas radošās darbnīcas.
Darba valoda – angļu.  

Lasīt vairāk    Sk. attēlus


MobilsKonkurss "Gribu būt mobils!"

Šogad jau devīto reizi 6.-8. klašu skolēni veidoja komandas, lai piedalītos CSDD organizētajā izglītojošā un interesantā konkursā topošajiem un esošajiem velosipēdistiem un mopēdistiem par ceļu satiksmes drošību – „Gribu būt mobils!”.
Konkursa mērķis ir attīstīt skolēniem kā indivīdiem, kas veidos mūsu valsts nākotni, satiksmes drošības izglītības prasmes, zināšanas un vērtības, veidot sistemātiskās zināšanās bāzētu pareizu attieksmi pret savu un līdzcilvēku drošību ceļu satiksmē. Tā kā šodienas situācija un sabiedriskās vajadzības izvirza uzdevumu sagatavot skolēnus tā, lai katrs no viņiem varētu attīstīt savas individuālās spējas un veidoties kā personība, kas ir sociāli atbildīga un gatava izaicinājumiem, kas sagaida reālajā dzīvē dalībai konkursā tika pieteiktas 77 skolēnu komandas. Būsim mobili! Veiksmi komandām konkursā!


Labo darbu nedela logoDarot kopā, var izdarīt vairāk labu darbu!

Jau septīto gadu tiek organizēta akcija "Labo darbu nedēļa", kad bērni un skolu jaunieši tiek aicināti īpaši aktīvi darīt un iesaistīt labo darbu darīšanā arī pārējos cilvēkus. Akcija palīdz sastapties tiem, kuri dara labos darbus, un tiem, kad palīdzība nepieciešama. Šogad "Labo darbu nedēļa" ievada gatavošanos Latvijas valsts simtgadei.
Vairosim prieku un labestību caur labiem darbiem, vienlaicīgi veicinot arī palīdzēšanas kultūru Latvijā. Rūpēsimies par dzīvniekiem, līdzcilvēkiem, atbalstītīsim viņus, izdarīdim kādu labu darbu, pateiksim labu vārdu, kas bieži vien kādam ir svarīgāk nekā mums šķiet. Iesaistīsimies  "Labo darbu nedēļā 2015"! Tā mēs visi kopā palīdzēsim sev un Latvijai.


JA konf 01JA Latvija gada uzņēmējdarbības iedvesmas konference jauniešiem “Uzdrīksties uzvarēt!” 08.10.2015.

Ādažu vidusskolas 10.b un 11.b  klases skolēni ar ekonomikas skolotāju Jadvigu Fursu piedalījās ikgadējā JAL uzņēmējdarbības iedvesmas pasākumā.
Konferencē “Uzdrīksties uzvarēt”  jauniešiem un mācībspēkiem bija  unikāla iespēja dzirdēt dažādu uzņēmēju pieredzes stāstu, kā uzsākt un kā padarīt savu uzņēmumu veiksmīgu un zināmu sabiedrībā.  Lasīt vairāk   Sk. attēlus


8. oktobrī  - Jaunrades darbu konkursa "Gaujas prēmija" skolas posms   Sk. attēlus


Erasmus 07102015 01Projekts "Digitālie pilsoņi darbībā"

Ādažu vidusskola uzsāk darbību Erasmus+ KA2 stratēģiskajā skolu sadarbības partnerību projektā „Digitālie pilsoņi darbībā”.
7. un 8.oktobrī Ādažu vidusskolā notika pirmā projekta koordinatoru starptautiskā sanāksme.
8.e klases skolēni, kas piedalīsies projektā, prezentēja materiālus par Latviju, Ādažiem, skolu un klasi, kā arī organizēja ekskursiju pa skolu.    Lasīt vairāk     Sk. attēlus


Malta 01Mācīties var dažādi

No 26. septembra līdz 6. oktobrim trīs Ādažu vidusskolas skolotāji – Svetlana Stepane, Irita Skaistkalne – Virka un Jolanta Osīte piedalījās Eiropas Savienības (ES) Erasmus+ programmas (KA 1) Mācību mobilitāte skolu sektorā projektā "IKT inovācijas un neformālās izglītības metodes sinerģija ar formālās izglītības procesu – mūsdienīgs risinājums skolēniem ar mācīšanās traucējumiem". Profesionālās pilnveides kursi norisinājās L – Isla (Senglea), Maltā.
Lasīt vairāk     Sk. attēlus


Par sirsnīgiem apsveikumiem, novēlējumiem un ziediem mūsu profesijas svētkos - Starptautiskajā Skolotāju dienā – sakām mīļu paldies:
Ādažu novada domei,
Ādažu vidusskolas Atbalsta biedrībai,
AS Swedbank
Absolventiem, skolēniem un viņu vecākiem!
Ādažu vidusskolas vārdā

Dace Dumpe


 3. oktobrī  - 10. un 11. klašu skolēni sadarbībā ar Biznesa augstskolas "Turība" pasniedzējiem uzsāka profesionālās apmācības kursu tūrismā.     Sk. attēlus


sk dienask dVissirsnīgākie sveicieni

Skolotāju dienā!  

 

Sk. attēlus


Datorika 01Datorika 1. klases skolēniem

Ādažu vidusskola ir to 127 skolu skaitā, kurās pilotprojektā izmēģina datorikas apmācību jau no 1. klases.
Skolotājām līdz ar jauno uzdevumu, netrūkst izaicinājumu, kā 1. klasē priekšmetu pasniegt, lai bērni datoru mācītos lietot jēgpilni un integrētu apgūto arī citos priekšmetos.
Pirmais mēnesis pagājis un nu jau 116 pirmklasnieki apguvuši datora ieslēgšanas un izslēgšanas prasmes, prot ierakstīt paroli, izmēģinājuši pirmos soļus zīmēšanā, rakstīšanā.
Skolēni ar prieku gaida katru nākamo nodarbību, jo jaunas zināšanas vienmēr atnes prieku, gandarījumu un vēlmi turpināt. Sk. attēlus

Skolotājas Aiga Mikasenoka un Danija Kundziņa


Finals 01Futbola bumbas žonglēšanas konkursa fināls

1. oktobrī notika Ādažu vidusskolas futbola bumbas žonglēšanas konkursa fināls. Uzrādot fenomenālu rezultātu, uzvaru izcīnīja 8.d klases skolnieks Artūrs Dudušs. Viņa rezultāts ir 378 reizes (!) kopsummā! Apsveicam!
Otrajā vietā ierindojās Dāvids Ērenpreiss (7.e). Viņa reziltāts ir 337 reizes kopsummā! Arī izcils rezultāts!
Paldies visiem līdzjutējiem un dalībniekiem! Maijā būs jauns žonglēšanas konkurss! Gatavojamies!!!    Sk. attēlus


Esi dross 2014 01Konkurss "Esi drošs - neesi pārdrošs!"

Lai veicinātu skolēnu izpratni par drošības jautājumiem ikdienā un rīcību kritiskās situācijās jau ceturto gadu 7. un 8. klašu komandas piedalās konkursā "Esi drošs - neesi pārdrošs!", ko rīko Iekšlietu ministrija sadarbībā ar A/S "Latvijas Gāze", VUGD, Valsts policiju un NMP dienestu. Šajā mācību gadā 7.c un 8.c klašu komandas ir to 126 komandu vidū, kuras šodien, 1. oktobrī, iesūtīja  savas atbildes uz dažādiem jautājumiem saistībā ar drošību un pareizu rīcību dažādās situācijās. Piedaloties konkursā, skolēni iegūst jaunu informāciju par drošību, kuru prasmīgi varēs pielietot ikdienā! Vēlam veiksmi!


Dzejas dienas 01Septembris - dzejas mēnesis

Septembris vienmēr saistās ar Dzejas dienām. Mūsu skolā ir tradīcija, katru  mācību gadu skolēniem pašiem rakstīt dzeju. Radošais veikums tiek apkopots klases dzejoļu krājumos, bet labākie dzejoļi veido skolas krājumu.
Šogad dzejas mēneša noslēgumā tika organizētas radošās darbnīcas, kurās klašu komandas varēja plakātā attēlot kāda autora darbu, rakstīt savu dzejoli, izmantojot dotās atskaņas, un atjaunot prozā pārvērstu dzejoli atkal saistītā valodā.     Sk. attēlus


Koris Limbazos 01Koru draudzības koncerts Limbažos

Koru draudzības koncerts Limbažu 3. vidusskolā, sakarā ar Ekoskolas karoga piešķiršanu notika 30.septembrī.
Saulainajā septembra rītā mūsu skolas 5 .- 8. klašu koris devās apciemot draugus, ar kuriem šovasar kopīgi pieskandināta Mežaparka estrāde dziesmu svētkos. Limbaži ir Latvijas Valsts himnas autora dzimtā puse, tāpēc vēlējāmies uzzināt ko vairāk par Baumaņu Kārli un mūsu ceļojums sākās muzejā. Gandrīz divu stundu ilgajā ekskursijā gan iepazināmies ar pilsētas vēsturi, gan iejutāmies Baumaņu Kārļa laikabiedru ādā, greznojoties ar laikmetam raksturīgām galvas rotām, gan pavērojām Limbažus no skatu torņa, gan godinājām komponistu, nodziedot himnu pie viņa pieminekļa un sveicot jaunos koristus viņu pirmā koncerta dienā.   Sk. attēlus


Projekts konkursam EUROSCOLA

Eiropas klubs "Mazie Eiropieši" ilgtermiņā sagatavoja projektu konkursam EUROSCOLA
* Preses relīze
* e-kartiņa
* Prezentācija


RudensKross Pieriga 01Pierīgas novadu skolu sporta spēles rudens krosā

29. septembrī Baldonē notika Pierīgas skolu rudens kross. Mūsu skolas komanda krosa sacensībās komandu vērtējumā vidusskolu grupā  ieguva 6. vietu, kaut arī sportisti bija uzrādījuši labus rezultātus atbilstoši savām spējām. Paldies!  

Sk. attēlus


Tirgus 01Miķeļdienas tirgus

Ar ābolu un pīrāgu smaržu pa krāsainām lapām piebirušu taku ķirbju ratos ieradusies Miķeļdiena. Skolā to šogad iezīmējām ar tradicionālo tirdziņu, kurš iepriekšējos gados notika citā latviešiem svarīgā dienā - Mārtiņos.
Kas tik tai tirgū nebija? Varēja mieloties ar dažādiem pašu gatavotiem gardumiem un našķiem - cepumiem, piparkūkām, cukurgailīšiem, picām. Bija iespēja sarūpēt krājumus ziemai- medu, ķiplokus, riekstus, tējas , sīrupus. Netrūka arī greznumlietiņu- krellīšu, auskariņu, kas īpaši piesaistīja meiteņu uzmanību. Praktiskākos pircējus ieinteresēja smaržīgas sveces un ziepes, dažādi suvenīri, rotaļlietas un grāmatzīmes.
Rudentiņš- bagāts vīrs! Šis teiciens apstiprinājās arī šogad.
Paldies skolēniem, skolotājiem un īpaši liels paldies skolēnu vecākiem gan par palīdzēšanu pārdevējiem preču sagādē, gan par pircēju atbalstīšanu.     Sk. attēlus


29. septembrī - Pierīgas  novadu skolēnu  sporta  spēles  rudens krosā 1996.-2006. dz. g.


Turisms 01Tūristu starti Krāslavā

26.-27.septembrī- Krāslavā, notika šīs sezonas noslēdzošais Latvijas kausa posms Sporta tūrismā. Sacensībās vairākās vecuma grupās piedalījās 14 komandas no dažādiem Latvijas reģioniem.
Visjaunāko vecuma grupu pārstāvēja- Oskars Rudzītis, Edvards Leo Laubenbahs un Rūta Eglīte. Individuāli labākais rezultāts Oskaram Rudzītim- 2.vieta!
Vecākā grupā šoreiz startēja Līva Eglīte- 3.vieta!

Tagad cītīgi jāgatavojas jaunajai - 2016.gada sezonai. Vēlam veiksmi!   Lasīt vairāk     Sk. attēlus


Apsveicam skolas olimpiādes latviešu valodā 5.d-9.d uzvarētājus


26.-27. septembrī - Latvijas kausa 5. posma sacensībās sporta tūrismā piedalās tūrisma pulciņa dalībnieki: Oskars Rudzītis (6.g), Norberts Kristiāns Strenģe (6.g), Rūta Eglīte (5.c) un Līva Eglīte (7.c)   Vēlam veiksmi!


MammaDaba 01Turpinām darboties Mammasdabas meistarklasē

Jau trešo gadu 3.e un 3.g klases skolēni piedalās Latvijas valsts mežu organizētajā Mammasdabas meistarklasē. Programmas ietvaros skolēni mācās novērtēt apkārtnes dabas bagātības- mežu.
25.septembrī skolēni apmeklēja meža nozares izstādi „Iepazīsties- koks!” Mežaparka Lielajā estrādē. Uzzināja kā Latvijā tiek audzēts mežs, kāpēc tā platības nesamazinās un kā arī mūsdienās koks spēj konkurēt ar moderniem materiāliem visdažādākajās jomās- autobūvniecībā, kuģu un aviācijas nozarēs.     Sk. attēlus


Olimp Diena 201525. septembrī - Olimpiskā diena 2015 - "Nebrīnies. Piedalies!"

Olimpisko dienu Ādažu vidusskolā iesākām ar vingrošanu. Mūzikas pavadījumā iesildījām visas muskuļu grupas ar elementāriem vingrinājumiem. Pozitīvi noskaņotas klases tālāk devās pildīt gan domāt rosinošus, gan fiziskus uzdevumus. Klasesbiedriem sadarbojoties un atbalstot vienam otru izdevās paveikt visus uzdevumus! Vēl Olimpiskajā dienā skolēni spēlēja strītbolu. Atmosfēra bija ļoti draudzīga, un bija redzams kā klases nepadodas un rod cīņas garu.
Visas dienas garumā bija vērojama labestība un sadarbība skolēnu un klašu starpā. Ir prieks redzēt kā skolēni aktīvi darbojas ar prieku!     Sk. attēlus

Luīze Feiste (7.e)


 24. septembrī - Erudīcijas spēlē "Gudrs, vēl gudrāks" piedalās 6.e klases skolniece Anna Kate Zbitkovska   Vēlam veiksmi!


Futbols Bpusfin 01Futbola bumbas žonglēšanas konkurss

24.septembrī notika otrais pusfināls Ādažu vidusskolas futbola bumbas žonglēšanas konkursā.  Pagaidām līderis ir 8.d klases skolnieks Artūrs Dudušs ar teicamu rezultātu 223 reizes kopsummā! Tikai ar labo kāju viņam sanāca žonglēt ar bumbu 153 reizes! Malacis! Otrais pagaidām ir Mr James. Viņa rezultāts ir 171. Skolotājs Raivis Pauls ar godu cīnījās ar jauniešiem un arī uzrādīja augstu rezultātu - 34 reizes! Pusfinālā B palika vēl 2 dalībnieki: Dairis Varganovs (5.c) un Toms Savins (10.b). Viņi sacentīsies pirmdien, 28.septembrī. Pirmdien, 28. septembrī notiks arī fināls! Pirmais finālists ir zināms - Dāvids Ērenpreiss (7.e). Kurš būs viņa pretinieks? Aicinām visus līdzjutējus un dalībniekus apmeklēt finālu! Apbalvošana - uzreiz pēc sacensībām! Uz tikšanos! :)))      Sk. attēlus


 24. septembrī - Tikšanās ar ASV vēstniecības pārstāvi      Sk. attēlus


IKNOW 01"I Know, I Know, I Know!"

Šodien, 24.septembrī aizraujošajā spēlē angļu valodā "I Know, I Know, I Know!" spēkiem mērojās 7. un 8. klašu komandas. 7. klašu grupā: I vieta 7.a, II vieta 7.c, III vieta  7.d, IV vieta 7.a klases otrajai komandai. 7.b un 7.e klašu komandas spēlē nepiedalījās. Žēl... Savukārt 8.klašu komandu cīņā: I vieta 8.b, II vieta 8.d, III vieta  8.e, IV vieta 8.c. Žēl, ka spēles azartu neizbaudīja 8.a klase. Apsveicam visus dalībniekus!   Sk. attēlus


23. - 24. septembrī - Skolas olimpiāde latviešu valodā 5.d - 9.d


 Apsveicam skolas izteiksmīgās runas konkursa "Ozolzīles" uzvarētājus


IKnow6klases"I Know, I Know, I Know!"

Eiropas valodu nedēļa turpinās! Šodien, 23.septembrī notika aizraujošā un intelektuālā spēle angļu valodā "I Know, I Know, I Know!" 6.klasēm. Pārliecinoši spēlē uzvarēja 6.b klase. Otrajā vietā ierindojās 6.a klase. Trešie- 6.g klases komanda. Ceturtie finišēja skolēni no 6.c klases. Paldies 6.e un 6.d klašu komandām par aktīvu dalību! Apsveicam visus dalībniekus!   

Sk. attēlus


23. septembrī - Erudīcijas spēlē "Gudrs, vēl gudrāks" piedalās 6.c klases skolniece Katrīna Landratova   Vēlam veiksmi!


Ol staf1Ol st2Apsveicam Pierīgas  novadu skolēnu  sporta  spēles  „Olimpiskās stafetēs” uzvarētājus  Lasīt vairāk


01"I Know, I Know, I Know!"

Eiropas valodu nedēļas ietvaros 22.septembrī notika aizraujošā un intelektuālā spēle angļu valodā "I Know, I Know, I Know!" 5.klasēm. Sīvā un godīgā cīņā pārliecinoši triumfēja 5.a klase. Otrajā vietā ierindojās 5.b klase. Trešie palika 5.c klases komanda. Ceturtie finišēja skolēni no 5.d klases.  Apsveicam visus dalībniekus, jo ieguvēji ir visi! 5.e klase spēlē nepiedalījās, jo skolēni bija mācību ekskursijā.  Sk. attēlus


22. septembrī - Skolas izteiksmīgās runas konkurss "Ozolzīles"   Sk. attēlus


22. septembrī - Pierīgas  novadu skolēnu  sporta  spēles  „Olimpiskās stafetēs”  „A” 1996.-1999.dz.g.,  „B” 2000.-2001.dz.g.,  „C” 2002.-2003.dz.g. vecuma  grupām   Vēlam veiksmi!


Dzejas dienas 01Dzejas dienās viesojamies Ādažu novada bibliotēkā

Šogad 4. klašu skolēni rakstīja savas pārdomas "Es – dzejnieka kurpēs”, ilustrēja Raiņa dzejoļus, zīmēja un devās ciemos uz Ādažu novada bibliotēku. Ceļš no skolas līdz bibliotēkai ļāva sajust rudens elpu- brīžam mūs pabiedēja kāda lietus lāse, brīžam uzsmaidīja saulīte, bet visiem bija viens mērķis – nonākt bibliotēkas jaunajās telpās un satikties ar bibliotekārēm, lai uzzinātu vairāk par Raini un Aspaziju, lasītu viņu dzejoļus un paveiktu kādu interesantu uzdevumu. Tas mums arī izdevās! Esam gandarīti par paveikto! Zinām, ka starp mums noteikti ir arī kāds jaunais dzejnieks. Tagad ar nepacietību gaidīsim citus pasākumus bibliotēkā.   Lasīt vairāk     Sk. attēlus


Futbols pusfin 01Futbola bumbas žonglēšanas konkurss

17. septembrī notika pirmais pusfināls Ādažu vidusskolas futbola bumbas žonglēšanas konkursā. Zināms pirmais finālists - Dāvids Ērenpreiss (7.e) ar fantastisku rezultātu 333 reizes (!) kopsummā! Tikai ar labo kāju viņam sanāca žonglēt ar bumbu 207 reizes! Malacis! Otrajā vietā Raivis Govčis (9.c). Viņa rezultāts ir 215. Skolotājs Gundars Subočs arī uzrādīja augstu rezultātu - 78 reizes! Viņš dala 3. vietu ar Kristapu Bareiku (8.c). Apsveicam! Pusfināls B notiks nākamnedēļ, 24. septembrī.   Sk. attēlus


EP Brisele 01Vizīte Eiropas Parlamentā

Pēc Eiropas kluba paustās intereses par Eiropas Parlamenta darbību tika saņemts uzaicinājums no Eiropas Parlamenta deputātes Sandras Kalnietes doties vizītē uz Briseli.
Tā 15. septembrī Aleksandrs Marks Krusts (11.a), Kārlis Ruks (11.b), Lauris Rodionovs (12.a) un Adrians Grintāls (12.b), kā arī Eiropas kluba vadītāja Sarmīte Savicka iepazinās ar Eiropas Parlamenta darbu.  Lasīt vairāk   Sk. attēlus


15. septembrī - Pierīgas  novadu skolēnu  sporta  spēles  minifutbolā  „D” vecuma  grupas  zēniem  2004.dz.g.  un  jaunāki.   Vēlam veiksmi!     Lasīt vairāk


Futbols 01Futbola bumbas žonglēšanas konkurss

14. septembrī Skolēnu Parlaments organizēja futbola bumbas žonglēšanas konkursa atlases turnīru.
Atlases turnīrā piedalījās 20 dalībnieki no 5.-12. klasēm: 19 puiši un 1 meitene.
Dienas labāko rezultātu uzrādīja 8.d klases skolnieks Artūrs Dudušs– 105 reizes viņš žonglēja bumbu, neļaujot tai pieskarties zemei! Līdzīgu rezultātu– 98 reizes uzradīja arī 9.c klases skolnieks Raivis Govčis. Paldies visiem dalībniekiem!
Konkursa pusfināli un fināls notiks 17. septembrī. no plkst. 12:15 līdz 13:00. Uz tikšanos!   Sk. attēlus


11. septembrī -  Rudens kross 2.-12. klašu skolēniem     Sk. attēlus


Kristala lode1. un 2. klašu skolēni noskatās izrādi

1. septembrī Ādažu vidusskolas 1. un 2. klašu skolēni apmeklēja Ādažu kultūras centru, lai noskatītos brāļu Grimmu pasakas "Kristāla lode" eiritmijas uzvedumu, kur mums ierastā teātra valoda tiek aizstāta ar harmoniskiem kustību ritmiem, mūziku un vārdiem.
Šo jauko izrādi mums bija iespēja noskatīties pateicoties iedzīvotāju iniciatīvai, kas konkursa "Sabiedrība ar dvēseli" ietvaros iesaistījās un realizēja šo projektu.

Paldies visiem aktieriem par jauko izrādi un skaisto izpildījumu!    Sk. attēlus


Adazi sportsMēs lepojamies ar savu sportistu izcilajiem sasniegumiem

Mūsu skola saņēma apbalvojumu nominācijā Izcilākie sasniegumi Pierīgas skolu sacensībās vidusskolu grupā 2014./ 2015. m. g. un diplomu par I vietu Pierīgas novadu 2014./ 2015. mācību gada skolēnu sporta spēļu kopvērtējumā vidusskolu grupā.
Paldies visiem sportistiem un viņu skolotājiem!

Vairāk par sporta skolotājiem un apbalvojumiem: Lasīt vairāk


Pie direktores 201. klašu skolēnu viesošanās pie direktores 04.09.2015.

Jau atkal pīlādži sārto        Un ejam mēs septembrim pretī
Un dzērves aizbēg no salnām.       Pārpilni vasaras spara.
Bet mums vēl daudz jāsakārto,       Un skola mums panāk pretim,
Lai kāpt varam zinību kalnā.       Lai ātrāk satikties varam.

Lasīt vairāk     Sk. attēlus


Zin diena 011. septembris - Zinību diena

Zelta sietiņš,      Kurš cauri skatās
Sudraba stīgas,      Sietiņa acīm,
Dimanta sēkliņas      Redz visu pasauli
Sijājamas.      Dimantos mirdzam.
  /Rainis/

 Mīļie vecāki, kolēģi, skolēni!

Šis ir lielu notikumu un lielu personību gads. Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības Padomē.  XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki. Raiņa un Aspazijas gads. Un šajā mācību gadā mēs gatavosimies Ādažu vidusskolas 30 gadu jubilejai un skolas absolventu salidojumam. 
Šogad mācības mūsu skolā uzsāks 1 250 skolēni no 1. – 12. klasei. Mūsu ir daudz, un tāpēc mums visiem jābūt draudzīgiem un izpalīdzīgiem! 
Lai mums viss izdodas, kas iecerēts - lai izdodas sasniegt mazos un lielos mērķus! Lai izdodas saglabāt vecos draugus un atrast jaunus! Lai izdodas atrast savu skolotāju un savu mācību priekšmetu!   Sk. attēlus   1. septembris bildēs

Dace Dumpe, direktore


skola2013 2014Labām domām uz skolu nākt,
Jaunu gaitu mums visiem sākt...

2015./2016. mācību gada sākums 1. septembrī plkst. 10:00

Pulcēšanās pie skolas
Aicinām 1.-7. klašu skolēnus ierasties skolas formā
8. - 12. klašu skolēnus - lietišķā apģērbā

Veiksmīgu Jauno mācību gadu!

Plkst. 9:45 aicinām koristus uz iedziedāšanos 324. kabinetā


Sporto30. maijā - projekta"Sporto visa klase" ekipējuma izloze

Bērnu un skolotāju ekipējumu (T-krekli, bikses, jakas, cepures, mugursomas utt.), kā arī futbola inventāru nākamajai projekta sezonai iegūst arī Ādažu vidusskolas 3.g klase. Apsveicam!

Lasīt vairāk


Apstiprināta Ādažu vidusskolas dalība projektā "Sporto visa klase" 2015./2016. m. g.    

Lasīt vairāk     LOK apstiprinājums dalībai projektā


dziesmu svetki 2015Mēs lepojamies!

Tiesības piedalīties Dziesmu un deju svētkos izcīnīja  9  deju kolektīva "Rūta" grupas, teātra sporta grupa un 5. – 9. klašu koris! 

Svētki bildēs: * Skolēni svētkos   * Gājienā     * Deju zīmējumi un Mežaparka estrādē

                     * Ādažnieki dejo     * Teātra sports Vērmanes dārzā

 

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search