Vārda dienu svin: Minna, Vilhelmīne / 14.10.2019

Piedalīsimies Comenius projektā "Go Europe"!

AnhaltPiedalīsimies Comenius projektā?!

Vācijā, Kētenes Ludviga ģimnāzijā (Ludwigsgymnasium Köthen), notika Comenius skolu daudzpusējās partnerības projekta Sagatavošanās vizīte. Vācu ģimnāzija kā koordinējošā skola aicina mūsu skolu sadarboties kopīgā Comenius projektā „Go Europe”, kurā piedalītos arī skolas no Slovākijas, Itālijas, Polijas, Turcijas, Portugāles un Grieķijas. Savstarpējās sadarbības rezultātā tiktu veidots muzikāls uzvedums, kurā skolēni varētu radoši izpausties mākslas, mūzikas, dejas, teātra jomā, tā būtu lieliska iespēja  iepazīties un sadarboties ar citu Eiropas valstu skolēniem, iepazīt citu tautu tradīcijas un prezentēt savu valsti un skolu, uzlabot savas svešvalodu prasmes. Sagatavošanās vizītes laikā notika darbs pie Comenius skolu daudzpusējās partnerības projekta pieteikuma izstrādes, lai jau janvārī to varētu iesniegt valstu nacionālajās aģentūrās. Jūlija sākumā ceram saņemt pozitīvu atbildi par projekta apstiprināšanu, lai turpmākos divus gadus notiktu radoša un veiksmīga darbība projektā.

Vācu valodas skolotāja Aija Krūze