Vārda dienu svin: Daina, Dainida, Dainis / 23.10.2019

Nodarbība “Personīgās higiēnas nozīme un pamatprincipi” 1. klašu skolēniem

IMG 2477 CopySadarbībā ar Slimību profilakses un kontroles centru, 17. un 18. septembrī Ādažu vidusskolas 1. klašu skolēniem tika organizēts izglītojošs pasākums par personīgo higiēnu.
Nodarbības laikā skolēni noskatījās animācijas filmu „Par Janča punci un tīrām rokām”, piedalījās diskusijā par redzēto, saņēma ieteikumus, piedalījās “Bingo spēlē”, uzskatāmi redzēja eksperimentu par mikrobu izplatīšanos un piedalījās kopīgās aktivitātēs spēlējot “Pareizo pāru spēli”
Šajā nodarbībā, uzskatāmā veidā, skolēniem tika sniegta informācija par to, kā baktērijas pārnēsā cilvēki un dzīvnieki, un kā tās ietekmē cilvēka organismu. Tāpat tika sniegti ieteikumi, kā rīkoties, lai pasargātu sevi no daudzām infekcijas slimībām.
Skolēni praktiskā veidā apguva pareizu roku mazgāšanas tehniku.
Pēc nodarbības skolēni saņēma vairākus izdales materiālus: krāsojamo uzdevumu grāmatiņu “Higiēnas ABC”, dvielīti un uzlīmes, kā arī plakātu ar informāciju par to, kā pareizi jāmazgā rokas un kad obligāti tas jādara, kā arī galda spēli un ieteikumus klases audzinātājai tālākam darbam ar skolēniem, lai nostiprinātu nodarbībā apgūtās prasmes. Pēc nedēļas, kas skolēni būs rūpīgi sekojuši līdzi savai higiēnai, aizpildījuši uzlīmju lapu saņems DIPLOMU. Sekosim līdzi roku tīrībai! Būsim veseli!   Foto